Wpis z mikrobloga

@KochanekAdmina: Czy Cię do reszty #!$%@?ło? XD od kiedy "kocham być białym" to rasizm? Nie mogę lubić swojego koloru skóry? Co za lewacka logika, to jak jakbym powiedziała: "kocham być kobietą" albo w przypadku niebieskich "kocham być facetem".

Poza tym ziomek nie robi tego z pobudek rasistowskich xD

Czynny rasizm to był kiedy wszystko było podzielone na: "dla białych" i "dla czarnych"
od kiedy "kocham być białym" to rasizm?


@Gothagami: Jasne zaraz zaczniesz mówić że krzyczenie WHITE POWER wcale nie ma rasistowskiego wydźwięku NO BO HEHEH JAK TO TAK A CZARNI TO MOGĘ EHEHEHEHE NO BO CO MAUPY NIE MOGĄ MÓWIĆ MONKEY POWER EHEHE? O CO CHODZI TEMU LEWACTWU.

Ehhh Karyna, widać do ciebie normy zachodu jeszcze nie dotarły. Są zachowania i teksty które są ogólnie przyjęte za negatywne i jeśli zaczniesz je
@KochanekAdmina: White Power a kicham być białym to dwie różne rzeczy człekokształtna małpo.

Normy zachodu to w większości przypadków "równanie w dół"

Wyobraź sobie, że nie gardzę kimś kto ma inny kolor skóry niż ja, ale ten obrazek nie obraża przecież ludzi czarnoskórych, czy żółtoskórych. Czy gdyby wisiał obrazek z napisem. "I love being Black" to byłbyś obrażony? Bo ja nie bardzo.

Poza tym przypominam: Ten obrazek nie został powieszony w
@Gothagami: Obrazek został specjalnie zawieszony żeby #!$%@?ć nie białym pracownikom firmy. Ewidentne pobudki rasowe. Gdyby czarny takie coś wywiesił byś w własnych odchodach zwijała się JAK TO CZARNI UPRAWIAJĄ CZYNNY RASIZM HURR DURR. Jakoś póki co taki gówno prawacko-narodowy-humor w UK przoduje polska patologia, a jeśli cie to śmieszy to znaczy że się do niej zaliczasz bo HEHE CO MI CIAPAK BĘDZIE MÓWIŁ JESTEM BIAŁA WIĘC MUSZE WSZYSTKIM POKAZAĆ ŻE JESTEM
@KochanekAdmina: No i widzisz lewaczku, bo ja nie uważam, że jestem lepsza z powodu bycia białą, natomiast Ty uważasz się za lepszego, bo twierdzisz, że jestem rasistką.

Gratuluję szybkiego szufladkowania ludzi, bo z tego co mi się wydawało to lewactwo nie ocenia od tak sobie i wszyscy są równi, ale jak to zawsze bywało wśród komuchów "są równi i równiejsi", i nawet zmiana czerwonej propagandy w tęczową nic nie zmieniła.

Gówno