Wpis z mikrobloga

Przez ponad 6 lat mieszkałem w #warszawa a teraz mieszkam niedaleko #lublin i jestem w tym mieście przynajmniej raz w tygodniu. Jakoś się ciężko przyzwyczaić i aklimatyzować. Mój znajomy który też mieszkał bardzo długo w stolicy otworzył pizzerie w LB i jest bardzo zadowolony. Żyje mu się tutaj bardzo dobrze, spokojnie i za żadne pieniądze poniżej 20zł nie wróciłby z powrotem do stolicy;)

A jak wam wam się żyje mireczki w #lublin ?
goorskypl - Przez ponad 6 lat mieszkałem w #Warszawa a teraz mieszkam niedaleko #lubl...

źródło: comment_QG02tVQbRZ40p1kZ9tTeTnSq9skleJjI.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aarlan Klimat Średniomiejski Średnioeuropejski tyle samo masz do sukcesu ile jest do klęski.Praktycznie co chwilę masz jakieś wydarzenia z życia kulturowego tylko są słabo rozreklamowane i trzeba przez neta szukać.Kina offowe nie wypowiem się bo nie wiem.Zarobki nie pracuje więc też się nie wypowiem.Dziewczyny to na pewno zaleta Lublina bo dużo jest ładnych i dużo studentek więc jest w czym wybierać.W polityce jak chodzi o Lublin to miasto gdzie jednak 60%
  • Odpowiedz
@goorskypl: Łęczna to raczej taka Szwajcaria Europy :D To jest przecież najbogatsza albo jedna z najbogatszych gmin w Polsce, samochody średnio o 5 lat młodsze niż w reszcie lubelszczyzny.
Zapraszamy do Lubartowa gdzie pracę w Biedronce za minimalną trzeba sobie załatwiać po znajomości :D
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: Mieszkałem w Zamościu ponad rok, teraz mieszkam w Lublinie. Zamość poza sezonem to całkiem inne miasto, brak wydarzeń, brudno, brak komunikacji; Ostatni autobus jedzie o 20... Aczkolwiek starówka jest naprawde ładna i ma swój klimat, niestety tylko w sezonie letnim.
  • Odpowiedz
@mlodymedyk: Ja pochodzę z Lublina, mieszkałem tam całe życie i zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, ale jest jeden minus. Był u mnie kiedyś kumpel z Poznania i nie mógł się nadziwić jak ja mogłem powiedzieć, że zarabiam 2,5k na rękę "i to całkiem spoko kasa". Aktualnie pracuje w Warszawie na podobnym stanowisku co w Lublinie i zastanawiam się, jakim cudem udawało mi się żyć, a nawet odkładać jakąś kasę.
  • Odpowiedz