Wpis z mikrobloga

Powiem Wam, że wszyscy, którzy sobie kpicie ze sprawy, naśmiewacie się, żarciki sobie stroicie, rzucacie bluzgami i generalnie zachowujecie się jak banda szympansów, to niestety jesteście idiotami. Zdajecie sobie sprawę, że w takich chwilach giną ludzie? Prawdziwi ludzie, którzy żyli, a teraz już nie żyją? Ciekawi mnie, jakie mielibyście miny, gdyby w takim zamachu zginęła Wasza siostra, mama, tata, albo dziewczyna czy chłopak. Miejcie odrobinę przyzwoitości i uszanujcie tragedię ludzi, którzy stracili dziś bliskich, bando jełopów bezmyślnych!
#zamach
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mampytanieotak: Co dzień ginie od groma ludzi na drogach, a jakoś jest sporo żartów o kierowcach itd.

Wydarzyło się to w innym kraju. Powiedz kiedy żyłka ostatnio tobie pękła jak zginęło tyle osób w jakichś chinach czy gdzieś?

XD
  • Odpowiedz
@Tudor: Skąd możesz wiedzieć, co czuję? Nie możesz, więc się nie wypowiadaj i nie weryfikuj wszystkich swoją miałką miarą.
Ciekawe porównanie ludzi do psów. Byli już tacy w historii. Np. w 39. Może załatwili kogoś z Twojej rodziny. Zapytaj dziadka albo babcię. Na pewno powiedzą Ci na ten temat cościekawego.
Zamach terrorystyczny na niewinnych ludziach to jest według Ciebie naturalna kolej rzeczy? Stań w kolejce i zapisz się na następny!
  • Odpowiedz
@mampytanieotak:

Nie możesz, więc się nie wypowiadaj i nie weryfikuj wszystkich swoją miałką miarą.


Żyję i studiuję w Manchesterze od kilku lat. Nie wylewam krokodylich łez na każdym skrzyżowaniu to i nie wyleję ich nad obcymi mi ludźmi, którzy zginęli w ilości nie wywołującej we mnie większej dozy emocji, bo dalej uważam, że mnie to nie dotyczy.
  • Odpowiedz
@mampytanieotak: Zresztą. Dzisiaj odkryłaś, że ludzie giną, że:

żyli, a teraz już nie żyją?


Gdybym miał oceniać to dałbym tobie drugą licealną, od miesiąca wegetarianka. Ale nie wiem kim jesteś i w------e tak szczerze.
  • Odpowiedz
@mampytanieotak: Z jednej strony masz dużo racji. Z drugiej strony śmiech i czarny humor to też naturalne sposoby odreagowywania traum i stresu. Popatrz na ludzi zajmujących się stresującymi zawodami, np prokuratorów czy medyków sądowych. Albo przyjrzyj się nieraz zachowaniu ludzi na stypach. Czasem śmiech to naturalny sposób na stworzenie pewnego dystansu, inaczej człowiek by zwariował.

Oczywiście na Wypoku jest to raczej objaw totalnego upośledzenia emocjonalnego, ale to już inna kwestia
  • Odpowiedz
@mampytanieotak: Jak ostatnio był zamach to oburzanie się powodowało zamachy, bo pokazywało terrorystom, że ich metody działają. Teraz ludzie mają w dupie czym też wywołują zamachy, bo są za mało empatyczni. Czy mogą zrobić cokolwiek żeby przypadkiem nie wywołać zamachu?
  • Odpowiedz
@mampytanieotak Powiem Wam, że wszyscy, którzy sobie kpicie ze sprawy, naśmiewacie się, żarciki sobie stroicie, rzucacie bluzgami i generalnie zachowujecie się jak banda szympansów, to niestety jesteście idiotami. Zdajecie sobie sprawę, że w takich chwilach giną ludzie? Prawdziwi ludzie, którzy żyli, a teraz już nie żyją? Ciekawi mnie, jakie mielibyście miny, gdyby w takim zamachu zginęła Wasza siostra, mama, tata, albo dziewczyna czy chłopak. Miejcie odrobinę przyzwoitości i uszanujcie tragedię ludzi,
  • Odpowiedz
@mampytanieotak proponuję zastanowić się, z czego tak naprawdę żartują ludzie. Czy z ofiar tragedii, czy z tych, którzy do niej dopuścili bagatelizując poprzednie. Osobiście nie popieram takich żartów, ale warto się zastanowić, kto jest tu jełopem. Ci którzy, dopuścili do powstania ekstremizmu, czy ci którzy się z tej pierwszej grupy śmieją.
  • Odpowiedz