Wpis z mikrobloga

ja lubię z jajkiem - jak dla mnie dream team. czy to w postaci pasty (awokado, ugotowane jajeczka rozgniatam i dodaje czosnek, oliwę, sól, pieprz można też majonez jeśli lubisz i na kanapkę a do tego np. pomidorek), można też na wyżej opisany przez gieszczu sposób dać na sam wierzch sadzone... pycha albo zapiec awokado z jajkiem, ale to trochę wyższa szkoła jazdy. Smacznego w każdym razie :)
@wogbius: Pamiętaj tylko, żeby używać dojrzałego, bo możesz się zniechęcić do smaku. Pasta awokado/jajko albo awokado/serek biały taki kanapkowy, jakaś sałatka z orzechami i dressingiem z awokado. Dla mnie mistrzowskie i do tego banalne połączenie to awokado skropione cytryną + pomidor, a to oprószone czosnkiem i pieprzem. Pod resztą pomysłów też się podpisuję, ale ja to bym mogła pakować awokado wszędzie. :P
@wogbius: To akurat nie pasta :D ostatnio cena awokado wzrosła mocno bo wyszły jakieś badania że jest uber zdrowe i jest większe zapotrzebowanie na rynku niż produkcja, a cena ma wzrosnąć dwukrotnie do przyszłego roku :D

Dlatego żadne złoto , platyny czyt bitcoiny! Tylko Awokado!