Wpis z mikrobloga

Emocje związane z #eurowizja już opadły, więc pewnie nawet nikt tego nie przeczyta, ale dodam sobie coś do mojego prywatnego archiwum #spokojnamuzyka.

Zasadniczo, mimo że wiele osób z moich kręgów się ze mną nie zgadza, portugalska piosenka jest naprawdę świetna. Ja sam podczas jego występu siedziałem urzeczony. Ostatnio tak samo czułem się podczas konkursu w Danii i piosenki holenderskiej :)

Portugalia

Poza tym, tak sobie powypisywałem kilka innych, które zapadły mi w pamięć, już bez jakichś notowań kto wyżej, kto niżej:
Chorwacja, Białoruś, Azerbejdżan, Mołdawia ( ͡° ͜ʖ ͡°), Włochy, Norwegia, Austria, Holandia, Wielka Brytania (w ogóle zawsze jakoś cieszą mnie punkty dla Wielkiej Brytanii i dla Francji, w sumie nie wiem czemu), Bułgaria, przy Rumunii nie mogłem przestać się śmiać( ͡° ͜ʖ ͡°).

Ponad to kilka z pierwszego półfinału: Czechy, Słowenia, Finlandia - tej ostatniej najbardziej mi żal.

Ech... serio, aż tyle piosenek mi się spodobało. Naprawdę świetny muzycznie konkurs. Tylko nie spodobało mi się to ciągnięcie beznadziejnej w tym roku Australii za uszy, co pokazały aż 2 punkty od publiczności. Chyba znów sobie zrobię w wolnej chwili porównanie miejsc od jury i od widzów :)

To tyle. Nie hejtujcie Eurowizji, jest spoko ()
  • 11