Wpis z mikrobloga

Ale dno od RAZEMowców.JAk myślicie kogo tutaj brakuje,hmm?Jest młoda szczęśliwa para,jest babcia ze swoimi potomkami,jest matka Polka z dzieckiem,jest para homoseksualna......ale gdzie jest samotny ojciec?Taki wizerunek już się nie mieści w standardach tej partii?Czy może tworzą ją same kobiety,w dodatku feministki,które nie lubią na ogól facetów?To jest właśnie to równouprawnienie.Jak facet nie ma kasy na alimenty to czeka go sztum a jak kobieta jest biedna to idzie do domu samotnej matki.Już nawet nie chce mi się przytaczać tych wszystkich tragicznych historii gdy matka manipuluje dzieckiem,uczy co ma mówić na rozprawie a policji zgłasza,że tata je molestował,obczajcie dane z 2014 roku

> W stosunku do małżeństw z orzeczonymi separacjami sąd wydał 964 orzeczenia o wykonywaniu władzy rodzicielskiej.Wykonywanie władzy rodzicielskiej powierzono 608 matkom (63,1%) 20 ojcom (2,1%)!!!!!!,razem ojcu i matce w 327 przypadkach (33,9%)

Jeszcze gorzej jest gdy spojrzymy na ogól decyzji o wykonywaniu władzy rodzicielskiej

> W tymże roku sądy wydały ogółem 38 040 decyzji o wykonywaniu władzy rodzicielskiej Wykonywanie władzy rodzicielskiej powierzono 23075 matkom (60,7%) i 1700 ojcom (4,5%)

https://www.senat.gov.pl/gfx/senat/pl/senatopracowania/137/plik/plik_061.pdf
Tyle właśnie jest warte te wasze "równouprawnienie",w dodatku kobiety idą szybciej na emeryturę,ehh szkoda gadać
#bekazlewactwa #razem #polska #4konserwy #neuropa #polityka #prawo
@farmerjanek @francez @3Lumintekk @SynuZMagazynu @wigilius @TakbirSrakbir @OliverQueen @fanki
Pobierz H.....a - Ale dno od RAZEMowców.JAk myślicie kogo tutaj brakuje,hmm?Jest młoda szczęś...
źródło: comment_yeYkXwDBvQWaeiOazutxGFkJZkutpXWz.jpg
  • 23
@Hamouma: Razem to kolejna partia ktora jest prowadzona ze bialego, heteroseksualnego faceta, nie ma czym sie przejmowac( ͡° ͜ʖ ͡°)

A na powaznie, za bardzo sie w te obrazki wczytujesz. A faceci samotnie wychowujacy dzieci w Polsce statystycznie nie istnieja (sa tragiczne przypadki krzywdzace ojcow, ale generalnie to oni sami nie chca zajmowac sie dzieckiem po rozwodzie).
@Haqim: Super,piszesz że naciągam fakty,chociaż podałem dane za rok z 2014 roku łącznie z ilością przyznawanych decyzji i matkom i ojcom,Ty stwierdziłeś że "generalnie to ojcowie nie chcą się zajmować dzieckiem po rozwodzie",gdzie tu moje naciąganie faktów i ich upraszczanie? W Polsce działa stowarzyszenie Centralne Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca i Dziecka i poddaliby w wątpliwość Twoją tezę,jakoby "generalnie" mieli dziecko gdzieś po rozwodzie.To są dramaty tysięcy mężczyzn rocznie,są z góry na
@Hamouma: Mi tego nie musisz pisac, pare lat temu sam szedlem (w ramach wsparcia) w marszu ojcow poszkodowanych przez sady przy rozwodach w sprawie opieki nad dzieckiem. Ale ta grupa spoleczna jest po prostu znikoma (mimo ze dla kazdego z nich ich dramat jest ogromny)
czemu ten plakat jest tak skandaliczny?Gdzie równouprawnienie?Gdzie pokazanie samotnego ojca z dzieckiem?


@Hamouma: czemu ten plakat jest tak skandaliczny? Gdzie równouprawnienie? Gdzie pokazanie szczęśliwych lesbijek? Gdzie dziadek ze swoimi potomkami? Gdzie para mieszana z dzieckiem? Gdzie matka z wieloma dziećmi? Gdzie ojciec z wielodzietną rodziną? Gdzie matka samotna z synkiem? Gdzie ojciec samotny z synkiem? Gdzie para dziadków?
@Andreth: ale podstawowa komorka rodzinna to ojciec i matka wiec skoro "rozbili" zdjecie na samotna matke to oczekuje tez samotnego ojca,dobrze wiesz o co chodzi,to partia feministek widzacych tylko jedna strone,strone wiecznie poszkodowanej plci,muszącej walczyc o swoje prawa