Wpis z mikrobloga

@Finster: akcentujesz na obyczajowke tak? Jezeli tak to juz do mnie dawno dotarlo i ubolewm - problem w tym ze:
a) Razem to se moze pogadac majac 3%
b) program gospodarczy jest dla mnie nieakceptowalny.
Dlatego tez jestem zmuszony wybierac mniej poswirowana prawice, ktora czasem o centrum sie ociera.
@pk347: to tak nie do końca. Razem gra, podobnie jak pis, nie na programach politycznych, tylko na kwestiach światopoglądowych. Oni starają się zaskarbić coraz bardziej skręcające na lewo społeczeństwo, jednakże jak wspomniałeś, ich grupa docelowa może właśnie nie być zachwycona tym co oferują w rozwiązaniach gospodarczych. Sytuację obecnego trendu politycznego idealnie pokazuje polemika pis-po która obecnie polega na wymianie zdań odnośnie 500+ i imigrantach. Mogłoby się wydawać, że powiedzą coś o
@czarny_matt94: N jeszcze jak N, tam Rysiek zawalil, ale potencjal na wzrosty byl... w pewnym momencie PO dolowala to oni dobili do 30% i ich wyborcom ta bardziej swobodna (no szalu nie ma... ale jak na PL) obyczajowka jakos nie przeszkadzala. Prawdziwy dramat to u Razemkow... Z jednej strony startuja z programem tak socjalnym, ze az miejscami populistycznym, z drugiej strony sa (jak na Polske) bardzo postepowi obyczajowo... A taka mieszanka
@pk347: nowoczesna trafiła w #!$%@? okres. Prawicowy wiatr wiejący zewsząd spowodował, że ich postępowanie łatwo nazwano lewackim i też chyba tam powoli zaczyna skręcać partia Petru. Co jeszcze ważne to fakt, że n pokazała coś czego się obawiałem najbardziej - zaczęli być antypisem. Poszli w ślady po i chcąc być główną siłą opozycyjną zapomnieli się i robią to samo co platforma czyli straszą Kaczyńskim i jego świtą. A że strasznie lewactwem