Wpis z mikrobloga

Siema Mirki! Przez 2,5 tygodnia wertowałem badania, rozmawiałem z dietetykami, czytałem artykuły w internecie. Wszystko po to, aby w końcu wypluć megafelieton na blisko 5000 słów. Mam nadzieję, że docenicie. Idealne na #posiedzenie (wprowadzam kiblowy hashtag! xD).

Czy od piwa się tyje? http://piwolucja.pl/felietony/od-piwa-sie-nie-tyje-rozwiejmy-ten-mit-megafelieton/

#p--o #craftbeer #pijzwykopem #a-----l #dieta #zdrowie
Prox - Siema Mirki! Przez 2,5 tygodnia wertowałem badania, rozmawiałem z dietetykami,...

źródło: comment_DBx06Xvy2Y88XKTVt5WXwM5gbXNiaML3.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prox: "Czyli pijąc sporo mocno nachmielonych, naładowanych naturalnymi estrogenami IPA, mężczyźni mieliby zauważać u siebie cechy kobiece."

Fakt. Po kilku piwach zaczynam gadać jak p------y o pierdołach i dużo gorzej prowadzę auto.
  • Odpowiedz
@Prox: Xddd każdy wie, że od piwa się tyje... Skąd niby tyle januszy ze sporą nadwagą?

Idzie taki po 8 h j-----a na czteropak albo więcej przez wieczór o----e i tak codziennie.
  • Odpowiedz
@Prox: przestałem czytać po:

Dlaczego w ogóle tyjemy?

Bo za dużo żremy.

w życiu nie jadłem przekąsek do piwa, gdzie p--o piłem kilka razy w tygodniu. chodziłem spać z lekką kolacją, gdzie obżerałem się waflami ryżowymi, a brzuch jest.
  • Odpowiedz