Wpis z mikrobloga

#magdalenazuk #magdazuk #csiwykop
Wcześniej nie interesowałem się tą sprawą aż tak mocno, ale po przejrzeniu wypoku do 24h wstecz jestem wstrząśnięty. Jak w ogóle można wierzyć, że ktoś leci na wakacje i nagle, tak kompletnie z dupy zaczyna taką manianę #!$%@?ć? Jeśli faktycznie miałaby problemy psychiczne, to kto puścił ją samą, tym bardziej w taką dzicz? A wiecie, co najbardziej mnie drażni? To, że jest duża szansa na to, że sprawa zostanie stopniowo wyciszona i w końcu zamieciona pod dywan, jak ludzie trochę zapomną. Dla mnie teoria z przemytem i tym, że ten cały Marcus jest w to zamieszany jest chyba jedyną, która przynajmniej ma w jakimś stopniu ręce i nogi.

PS jako że jestem zielonką, to zaraz usuwam konto.
  • 6
@mx_adam: Mam kolegę, który zachorował na schizofrenie. Normalny ziomek i z nią na dzień do gościa Bóg zaczyna przemawiać i ten sobie ucina z nim pogawędki, przez kilka kolejnych dni nie podnosi się z łóżka, a w następnych odwala mu tak, że starzy jadą z nim do szpitala. Uwierz mi, człowiekowi może kompletnie z dupy #!$%@?ć. Nagle zaczynasz mieć jakieś schizy (było info, że obsługa hotelowa widziała ja pierwszego dnia na
@hekatee20: z dnia na dzień, ale co innego jak ktoś ma zdiagnozowaną taką chorobę i zdarza się to nie pierwszy raz - u niej nikt wczesniej nie stwierdził takich napadów, więc czemu niby zakładać, że to choroba psychiczna? imo znacznie bardziej prawdopodobne są jakieś prochy