Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Do wykopowych mizoginow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przestancie generalizowac, ze kobiety to i tamto. Czytajac takie wywody nikt normalny Was nie bierze na serio. Chyba ze trollujecie, to brawo, nawet udany troll. Prawda jest taka, ze ta Wasza mizoginia wziela sie z Waszych porazek milosnych czy seksualnych. Po prostu dajecie upust swojej frustracji. Kasprowicz w swoich wierszach robil to chociaz z klasa, a Was stac tylko na jakies malo elokwentne frazesy. Zenujace, naprawde. Ta Wasza niby psychologia jest oparta na Waszych przezyciach i opowiesciach kolegow. Czyli krotko mowiac - sa to nic niewarte doświadczenia dla nauki. Jeden ze znanych polskich psychologow kiedys powiedzial, ze gdyby komus udalo sie wejsc w umysl drugiego czlowieka to by dostal nawet 5 nagrod Nobla, a wy z tymi swoimi teoriami nawet jednej nagrody dostac nie mozecie. Pogodzcie sie z tym, ze to byc moze Wy popelniacie blad w relacji z kobietami (bo generalizujecie i zamiast dana kobiete potraktowac normalnie jak indywidualna jednostke gatunku Homo sapiens sapiens, to patrzycie przez pryzmat całej populacji kobiet) albo trafiacie na zlych ludzi po prostu. No ale jak juz ktos slusznie zauwazyl: Wam latwiej jest zwalic wine na innych niz przyznac sie do bledu. Typowe dla spoleczenstwa, ktore zaczyna byc coraz bardziej wygodnickie.

Dodaje z AMW, bo nie chce sie uzerac z "samcami alfa wladcami umyslow" (xD) na mirko ani na pw.
#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7
RóżowaSamica: > Prawda jest taka, ze ta Wasza mizoginia wziela sie z Waszych porazek milosnych czy seksualnych.
Tak! Ale te niepowodzenia nie wzięły się znikąd. Gdyby faceci nie mieli pod górkę tylko dlatego że natura im #!$%@? dała, to by tych niepowodzeń nie było. 80% kobiet może bez problemu zebrać tyle atencji co 20% facetów, i to z wysiłkiem.

Sporo mizoginów to kiedyś były dobre chłopaki, dobry materiał na mężów i
OP: @Drzemka_w_cieniu_drzew: jest napisane, że do "wykopowych mizoginów". Jasno określona grupa ludzi, a Ty się czepiasz o generalizację xd
RóżowaSamica: no i vice versa. Na świecie są też dobre dziewczyny, można by je trochę bardziej docenić, no ale samce wolą się uganiać za karynami, czy księżniczkami i jedyne na co ich stać to: ojej, ja taki dobry chłopak, a mnie olała Straszne, naprawdę. Widziały gały co brały, więc niech teraz
M: > Dodaje z AMW, bo nie chce sie uzerac z "samcami alfa wladcami umyslow" (xD) na mirko ani na pw.
Bo jeszcze byś musiał(a) podać jakieś autentyczne argumenty, które odparłyby ich kontrargumenty, co nie? :D

Wam latwiej jest zwalic wine na innych niz przyznac sie do bledu. Typowe dla spoleczenstwa, ktore zaczyna byc coraz bardziej wygodnickie.

To prawda. Tak jest łatwiej, ale gorzej, tj. uzyskany wynik jest zwykle gorszy. To
RóżowaSamica (ale mi nick xD): > RóżowaSamica: no i vice versa. Na świecie są też dobre dziewczyny, można by je trochę bardziej docenić, no ale samce wolą się uganiać za karynami, czy księżniczkami i jedyne na co ich stać to: ojej, ja taki dobry chłopak, a mnie olała Straszne, naprawdę. Widziały gały co brały, więc niech teraz kocha to, co ma i nie biadoli. Easy as fck.
Próbowałem doceniać dobre dziewczyny.