Wpis z mikrobloga

Przypominamy o trwającej obecnie promocji na XiaoMi Mi5 64GB w wersji International. Ciężko wam będzie znaleźć lepszą ofertę niż u nas

Telefon możecie nabyć tutaj: XiaoMi Mi5 64GB 4G Smartphone - INTERNATIONAL VERSION w cenie $233.99

Przypominamy też, że wkrótce zorganizujemy specjalne rozdajo dla wszystkich, którzy w tym miesiącu zrobią zakupy w naszym sklepie!

#gearbest #gb3birthday #promocje #promocja #cebuladeals #cebula #xiaomi
GearBest_Polska - Przypominamy o trwającej obecnie promocji na XiaoMi Mi5 64GB w wers...

źródło: comment_KD74s7v67nrJ6BCqiXZPRnhs1frWvxCg.jpg

Pobierz
  • 18
@kici666: żaden nawet ten z PL nie ma B20 ale 4G+ z playa spokojnir leci na innych pasmach
@cysterna: w polu points które pojawia się po zalogowaniu pod polem kuponów :-) pamiętaj mirasku o cashbacku jak chcesz refa do któregoś wbijaj na PW ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@vismaiorr: jest kilka serwisów podobnie jak payback które nagradzają za zakupy. W tym przypadku serwisy zwracają procent kwoty z zakupu niektóre oferują dodatkowy bonus za rejestracje z refa inne nie :-) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) jak coś wbij na PW
@pirat183: kumam ;) ale ja to zwyczajnie z karty płace teraz nawet paypala nie używam praktycznie :D (lenistwo) no i zamało robie zakupów. btw pisałeś o banggood że taniej ale to w preorderze jest ;/ (niesądziłem że jeszcze mi5 produkują)
@vismaiorr: napisałem taniej bo za grosze jest PDM wysyłka która ma zmniejszać ryzyko vatu :-) preorder wskoczył bo pewnie robią restock xD a co do ilosci zakupów uwierz że można sporo zyskać nie wydając wiele. Poza tym jak kto# ma punkty to mi5 wyrwie za 770 pare zł pare dni temu był screen :P od kogoś ()