Wpis z mikrobloga

Taka tam demoniczna #ikihiyori z #noragami. Ostatnio naoglądałam się trochę AMVek z tej serii i chciałam narysować Yato lub Yukine, ale oczywiście wyszli zupełnie do siebie niepodobni ( ͡° ͜ʖ ͡°). A podobną Hiyori już kiedyś zrobiłam, więc byłam ciekawa, czy coś mi się poprawiło. Ale wyszła w innym stylu chyba, więc nieważne :v.
#botgirlrysuje <-- na czarno lub nie
#chinskiebajki
BotGirl - Taka tam demoniczna #ikihiyori z #noragami. Ostatnio naoglądałam się trochę...

źródło: comment_gs9hiMQ3Filrtn48tUQkEWVCF3yYsBE9.jpg

Pobierz
  • 22
@Naxster: spoiler w spoilerze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ale ogólnie to artystyczna (nad)interpretacja.

I spadaj, to Hiyori, tylko włosy ma mocno puszyste i nie starałam się kopiować stylu oczu :v. Halo, bagiety? Odbierają mi swobodę artystyczną!
@BotGirl: hmm
mnie się podoba. Bo zmniejszyłaś ją (położenie łokci i końca ręki względem tułowia, stosunek głowa-tors) dałaś krótszą spódniczkę i większe bimbałki :DDD
@BotGirl:
oryginalna głowa mieści isę w torsie jakieś 1.7 raza.Twojej mieści się max 1.3. Oryginalne łokcie są 1/4 torsu nad linią podziału ubrań (czyli bioder), u ciebie są prawie na tej linii. Natomiast sięgają aż do kolan, gdzie w oryginale są zdecydowanie ponad nimi
- ergo sporo mniejsza (oryginał oceniałbym na 1.80 u ciebie 1.60)

spódnica u ciebie nie rozkłada się po ziemi, wygląda na naciągniętą, wiec wiele perspektywa nie zmienia.