Wpis z mikrobloga

Mirki od #papryczki hepl. Od jakiegos czasu zauwazylam ze moje papryki stoja w miescu ze wzrostem... ( ͡° ʖ̯ ͡°) stoja na parapecie gdzie maja duzo slonca, podlewane regularnie... posadzone 26.02
Tak jak jakis czas temu wystrzelily do gory jak szalone, tak od jakiegos tygodnia czy dwoch nie widac zadnego nawet najmniejszego postepu. Widac przez kubki ze maja duzo korzeni
Fish mi troche choruje co widac na zdjeciu- biale przebarwienia, mam caroline reaper i habanero green... cos moze byc nie tak czy to normalne? To moja pierwsza przygoda z paprykami ʕʔ #ostrezarcie #chilizgobim #papryczki #zpamietkamlodejzielarki #kiciochpyta #goomowesosy
Pobierz krolowa_MordeZmien - Mirki od #papryczki hepl. Od jakiegos czasu zauwazylam ze moje p...
źródło: comment_Zz9kkbUYH8nFvjXSFVsms0B3dgrPNQ1l.jpg
  • 28
wylaczam grzejniki w domu przesadzam i podlewam 2 razy w tygodniu


@krolowa_MordeZmien: Ja pisałem o grzejnikach, ale w drugą stronę (im więcej grzeją tym lepiej).
A co do podlewania, to ktoś wcześniej już polecał, żeby podlewać wtedy kiedy jest sucho, a nie co ileś czasu. Zupełnie inaczej ziemia wysycha, kiedy za oknem jest słoneczny dzień i +20, a inaczej kiedy przez tydzień pada i jest +7. Po prostu wkładasz palec w
@chuckd kk z ta temperatura to zle przeczytalam () a z tym podlewaniem to moze.faktycznie.przesadzilam bo podlewalam je (fakt bardzo mala iloscia) co dwa dni czasami coddziennie ale dobrze.ze.zdecydowalam sie Was zapytac bo pewnie bym niedlugo musiala je wyrzucic a szkoda by bylo ( ͡° ʖ̯ ͡°)