Wpis z mikrobloga

#kurier #dpd #wroclaw

paczki w takim stanie dostarcza dpd, brawo! dziura taka, że spokojnie można całą zawartość wyjąć, wartość paczki to 2.5K.
pomijam fakt, że koleś odpowiedzialny za mój region za każdym razem jak ma dla mnie paczkę, dzwoni żebym sobie po nią zszedł (drugie piętro z windą). no comment.
miszczu_blady - #kurier #dpd #wroclaw 

paczki w takim stanie dostarcza dpd, brawo!...

źródło: comment_MyTf7sc4CCEKOkrk3CVn8UZWI4Pvc49X.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@u-cichego: z tym czasem to nie ma takiego przepisu ale jeśli przyjedzie do Ciebie kurier i jeśli nawet z wierzchu nie jest uszkodzona możesz twierdzić, że przesyłka jest naruszona i tak czy siak musi poczekać #protip ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Stefaniak91: nie musi poczekać, tylko musi spisać protkół... Robią to zazwyczaj w minutę, dwie max.

tylko, jeśli z zewnątrz w rzeczywistości nie będzie uszkodzona, to ten protokół c--j da, bo będzie w nim napisane, że wszystko jest OK xD
  • Odpowiedz
@u-cichego: szkoda niejawna, dobra nie chce mi się przedstawiać swoich racji i szukać paragrafów, wniosek jest jeden spisywał protokół przy kurierze. Kilka reklamacji mieliśmy odrzuconych bo nie był od razu przy kurierze spisany i trzeba było się powoływać na ich własny regulamin gdzie jest czas 7 dni xD
Uwierz mi, że jeśli będą n----------i sobie Twoja paczką w piłkę a nie będzie widać to przy spisaniu protokołu od razu przy
  • Odpowiedz