Wpis z mikrobloga

#milionerzy Pewny siebie i inteligentny facet (z dosc dziwacznym poczuciem humoru i nieco irytujacy) wygral 40k zlotych a niektore mirki i wykopki placza i lamentuja jednoczesnie uwazajac go za glupka i debila bo nie znal nazw jakichs gownoinstytucji unii, ktora sie powoli rozwiazuje bo nie ma wiekszego sensu biorac pod uwage zakazy i rozbieznosc prawa, a do tego kosztuje. No prosze was.
  • 20
  • Odpowiedz
@dzikdzikdzik z jedbej strony masz racje. , z Drugiej nie znal odpowiedzi na wiekszosc pytan. To byly glownie strzaly. Na pytanie co nie jest srodkiem znieczulajacym bral pytanie do publicznosci bo wiedzial ze to bedzie to co zmienia glos ale nie wiedzial jak to sie nazywa
  • Odpowiedz
@dzikdzikdzik: to co @MangoZjem: i do tego fakt ze się tak dziwnie zachowywał i tak dziwnie modulował głos było irytujące. Ponadto to na początku o jego pamięci odbieram jakby się przechwalał po czym w programie nie pokazał nic nadzwyczajnego czego można by się spodziewać po osobie z taką niesamowitą pamięcią
  • Odpowiedz
@dzikdzikdzik: przecież tu nawet o unię nie chodzi (rozumiem stres itp) tylko o całokształt tego performensu xD. Z drugiej strony jakbym nagle przytulił 40k to takie zarzuty traktowałbym z dużą dozą rezerwy, tym bardziej od jakiś randomów z internetu.
  • Odpowiedz
i co z tego xD on w 15 minut natrzepal tyle hajsu ile Ty będziesz odkładać przez najbliższe 10 lat xD


@mozliwe: xD przeciez nie mam bolu dupy o to, ze wygral - fajnie, ciesze sie jego szczesciem. chodzi mi tylko o to, ze taki wielki umysl - przechwalal sie mozliwosciami swojej pamieci na poczatku a nie umial odpowiedziec na prawie zadne pytanie. W pytaniu gdzie wzial odpowiedz 50/50 -
  • Odpowiedz
@mozliwe: nic takiego w duchu nie pomyslalam. nie przekladam jego wiedzy na to co wygral, tylko jego wiedze na to jak sie przechwalal. nie mam w zwyczaju zazdroscic ludziom pieniedzy, tym bardziej ze nie wiedzie mi sie najgorzej. a zeby odlozyc 40k potrzebuje max dwoch lat, moze troszke mniej
  • Odpowiedz
Ma 40 baniek i ogarnia kostkę rubika, a Ty?


@mozliwe: a ja sie nie osmieszylam w telewizji. powtarzam jeszcze raz: nie chodzi o jego osiagniecia bo za to wielki szacun, tylko o to jak sie zachowywal i w jaki sposob o sobie mowil. Na pytanie Huberta kto to mnemonista odpowiedzial cos w stylu : a no ja nim jestem, mam zajebisty umysl, umiem to to i to
  • Odpowiedz
@mozliwe: zreszta jak bedziesz starszy to moze sobie uswiadomisz ze 40k to wcale nie tak duzo - oczywiscie fajnie by dostac taki zastrzyk gotowki na raz za free - ale przezywasz ta kwote jakby to bylo kilka milionow
  • Odpowiedz
@MangoZjem: ja tylko uświadamiam, ze mirko znowu #!$%@?. Gość ma taki styl, nagonka na gościa bo he he irytujący, gdzie co 2 wpis to żal przegrywow, wielbienie magicala czy mizoginia, a prawda jest taka, ze większość tych komentujących tutaj nie powiedziałaby 1 czy 2 luźnych słów w TV bo stres i piwnica xD a i dochodzi fakt 40 baniek. Czy on zrobił z siebie debila? Nasral w studio czy chwalił
  • Odpowiedz
@MangoZjem: A 40 baniek? Dużo i mało, ziomek z którym chodziłem do techbazy jeszcze 2-3 lata temu kupił 2 miesiące tamu auto za 100 baniek z salonu, da się, da! Ja na to patrzę inaczej, weźmy dla przykładu Ciebie. Powiedzmy, że jesteś cicha i spokojna, idziesz do TV, mirko ciśnie, że oo szara myszka, ale #!$%@?, widać, że piwnica mocno i w ogóle. Polska przez pare godzin nim nie nawinie
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Nie wiem, nie znam Twojej historii konta. Może siedzimy tu tyle samo czasu, a może serio jesteś zielonką. Ale mniej więcej wiem czym jest mirko i wiem jak dupa piecze ludzi. Mówisz, że pisze o 40 bańkach, ale nadal nie łapiesz? Jeśli nie to trudno, ja i tak kończe bo ide się uczyć by kiedyś te 40 baniek zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gość jest
  • Odpowiedz
Tu już nie chodzi o kasę


@mozliwe: przeciez w kazdym komentarzu piszesz o kasie. gosciu zdecyduj sie. a skad wiesz, ze ma wywalone? moze nie ma i sie tym przejmuje. zreszta sam pisal, ze zachowywal sie jak idiota - tu akurat szacun za samoswiadomosc.

Szanuje go potrójnie, raz, że miał wywalone na wszystko i był sobą,

raz piszesz ze moze nie byl soba, teraz ze
  • Odpowiedz
@dzikdzikdzik: Widzę, że nic się nie zmienia. Jeśli kogoś nie lubisz (inny przykład to DanielMagical) i w grę wchodzą pieniądze to od razu piecze cię dupa. Stary, w piździe mam ile zarobił, na siłę go bronisz bo wygrał, ile, 40 tysięcy? Widząc ten urywek z pytaniem "Co nie jest organem Unii Europejskiej" od razu stwierdziłem, że koleś to ewidentnie kretyn, który chce być śmieszny, co robił W #!$%@? nieudolnie. Przypomnę
  • Odpowiedz
  • 0
@monsunz Uspokuj sie, masz swoje zdanie, ja mam swoje. Nie bronie go, nie podziwiam, stwierzam ze inni maja bol dupy i lubia krytykowac i narzekac zamiast po prostu pogratulowac ze mial swoje 5minut i zyc dalej. Nie wiem po co tworzysz taka filozofie do tego
  • Odpowiedz