Wpis z mikrobloga

Zamówiłem sobie ważną dla mnie rzecz kurierem UPS. Kurier dzwoni i narzuca godzinę 8-10 kiedy ja jestem w pracy. Nie może inaczej, BO NIE. Dzwonię na infolinię, USTNIE trzeba podać numer przesyłki który ma 20 znaków, po czym babka która się odzywa w słuchawce prosi o numer przesyłki XDDD PATOLOGIA. Na stronie UPS napisane jest, że przesyłka jest DOOR TO DOOR oraz że kurier dostarcza tą przesyłkę w godzinach 9-19. #!$%@?, bo panu kurierowi nie chce się o 15 bo mu trasa nie po drodze... #!$%@? jego mać za co mu płacą.
#ups ##!$%@? #kurier #kurierzy #gorzkiezale
  • 57
  • Odpowiedz
@gurken: zobacz ogólne warunki, generalnie każdy kurier ma dostawę w godzinach 9-19 w standardzie i to tylko dobra wola kuriera czy podjedzie kiedy ty chcesz. Ewentualnie można sobie wykupić dodatkową usługę w stylu dostawa do godziny 10, 12 lub na konkretną. Ale to kosztuje drugie tyle co sam koszt przesyłki.

Także odpowiadając na pytanie: za co mu płacą?

Płacą mu za dostawę między godziną 9 a 19
  • Odpowiedz
nie mogłeś zamówić do pracy? inb4 fotel krzesło komoda, wtedy zamawia się na sobote


@nocnypowodemtegokontaxD: Z postu opa wynika, że paczka miała zostać dostarczona między 9 a 19, nie przesłano wcześniej żadnej informacji drogą mailową o zawężonym zakresie czasu doręczenia, a kurier rano w dniu dostarczenia dzwoni i informuje, że będzie między 8 a 10. Umiesz przewidzieć, o której kurier się zjawi, czy zamierzasz siedzieć w pracy od 8 do 19
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@galonim: przesyłkę zamówiłem w niedzielę myślałem że wyślą w poniedziałek, wysłali dopiero we wtorek. W tym tygodniu mam grafik w pracy ustalany z dnia na dzień więc nie sraj żarem bo nie wiedziałem że będę w pracy
  • Odpowiedz
@gurken: typie weź sie #!$%@?, bo kurier ze 100 paczek, które ma do dostarczenia bedzie sie specjalnie cofał dla Ciebie o konkretnej godzinie. Albo nie zamawiaj za pobraniem, albo zamów do pracy, albo zamów do paczkomatu, albo dopłać i zamów dostawe na konkretny dzien i godzine. Sam #!$%@? i masz pretensje do całego świata. Taguj #przegryw
  • Odpowiedz