Wpis z mikrobloga

@se22: Standard. 10/12 oz do przyrządów i techniki. 16 oz do sparingów. A jeśli chodzi ci o rozmiar wewnątrz rękawicy to jest to zależne od producenta.
  • Odpowiedz
@se22: Jak będziesz mieć jedne rękawice to weź sobie 12. Jak masz możliwość to przymierz rękawice kilku producentów i zobacz które ci najbardziej pasują do owiniętej dłoni.
  • Odpowiedz
@Cash1337: Usztywnianie nadgarsta na treningach, zaszkodzi ci w normalnej walce, gdy tego uszytywniacza mieć nie będziesz, bo twoje nadgarstki nie będą do tego przyzwyczajone i mozesz łatwo sobie zrobić kuku
  • Odpowiedz
@se22: To już pewnie zależy od konkretnego przypadku, ja niestety w swojej krótkiej 'karierze' bokserskiej co chwile miałem przerwy z powodu potłuczonych i poskręcanych nadgarstków jak nie miałem owijek :P Ale ja w ogóle jakiś ułomny jestem. Ale faktycznie - nie doczytałem, że chodzi o KM, ma to większy sens ;)
  • Odpowiedz
@se22: Dla dobrej kondycji fizycznej i dlatego, że jestem fanem boksu. Dodatkowo nie jest to forma bezmyślnego powtarzania czynności tylko trzeba kombinować głową cały czas. Nigdy mi się nie zdarzyło użyć wyuczonych na treningach umiejętności.
  • Odpowiedz
@se22: jak jesteś w wadze piórkowej to oz 10 jak w jakiejkolwiek innej oz 12, co do bandaży sprawa jest prosta - z bandażem +10 do siły a bez bandaża +10 do szybkości :D bandaże też poprawiają celność w rękawicach :<) pozdrówki trenuj mocno!~!! ja właśnie po treningu do domu wpadłem
  • Odpowiedz
@se22: żeby udoskonalać samego siebie, po treningu mam jednokierunkowe myśli (to znaczy, nie dosięgają mnie sprawy które mnie nie obchodzą - bez treningu to niemal niemożliwe), poza tym mam do tego dryg i bez tego czułbym się uciemiężony... to dla mnie odskocznia, czuje się podczas treningu jak bawiące się dziecko, mimo że waże prawie 100kg
  • Odpowiedz