Wpis z mikrobloga

Poszedłem ze znajomymi na Wolska 45, to taki opuszczony 10 piętrowy budynek po szkole wyższej. Generalnie klimacik taki ze wchodzi sie przez wybita szybę do hallu i potem są drzwi i korytarz na 10 piętro z którego jest super widok na Warszawę. No wiec o 23 jak zaczęliśmy wchodzić do budynku to zobaczyłem dziwne światło na gorze ale po prostu dalej szlismy i nic nikomu nie mówiłem XDD bo to byl moj pomysł żeby tam wejść. Jak byliśmy już w hallu to usłyszeliśmy dziwne gwizdanie jakby do nas. Do 4 piętra co jakiś czas słyszeliśmy bicie butelek gdzieś na gorze ale myśleliśmy ze to jakiś bezdomny albo coś. Na 4 pietrze usłyszeliśmy gigantyczny huk XD zaczęliśmy #!$%@?. Jak zbiegalismy to znowu usłyszeliśmy huk Wiec od razu jeszcze szybciej biegliśmy. Oczywiście tętno over 200 XDD. Na dole oczywiście drzwi sie zablokowały trochę ale daliśmy radę #!$%@? od razu do samochodu a za nami paru ludzi w kominiarkach i o dziwo oni tez do samochodu #!$%@?, potem już jak siedzilelismy w samochodzie na dole jeszxze latarki widzieliśmy i za #!$%@? nie wiem co sie #!$%@? bo na prank to nie wyglądało bo by gdzieś były kamery. Zdjęcie jak byłem tam wcześniej w weekend.
Matipiotr - Poszedłem ze znajomymi na Wolska 45, to taki opuszczony 10 piętrowy budyn...

źródło: comment_Ivh3SEtXM9qDAQMBjsztjvqMV0668PSd.jpg

Pobierz
  • 2