Wpis z mikrobloga

Nie powinniście mieć żalu do Daniela o to jak wydaje pieniądze, wiedzieliście jak sytuacja u nich wygląda i jakim Daniel jest nie rozsądnym człowiekiem wpłacając mu pieniądze, chociaż teraz i tak nie jest tak źle, wywiązuje się z obietnic, 'remontuje' mieszkanie. Śmieszy mnie płacz ludzi piszących, że wydaje je na alkohol, gdyby nie było go na streamie to było by narzekanie, że go nie ma. Niestety tradycją jest już u nas ciągłe narzekanie i wytykanie ludziom błędów nie widząc czubka własnego nosa.
#danielmagical
  • 3
@Davvid667 Niech robi to co robi i się tym bawi póki może. Potem powrót do szarej rzeczywistości i tyle. Co się pobawi to jego. Zostaną miłe wspomnienia. Wiadomo było od początku, że on nie zmieni jakoś sensownie swojego życia za te pieniądze. To nie jest po prostu taki typ człowieka. Jedynie niepotrzebnie Gośkę jeszcze bardziej rozpija i namówił Jacę do rzucenia pracy. Z tego potem mogą być problemy jak popularność przeminie.
on Wam tych pieniędzy z kieszeni nie wyciąga więc nie ma co się później burzyć, to tak jak by ktoś na ulicy podał mi 5 tysięcy złotych a później miał do mnie problem, że wydałem je na moje zachcianki, a nie tak jak on chciał