Wpis z mikrobloga

Ten tak chce wam sie szczać po kreatynie?No nie idzie sie wyspać,budzę się co 2-3 godziny,moze na godzine przed snem ogpuszcze picie czegokolwiek?w dni treningwe biorę 5 gram z rana,wypijam do poludnia z pol butelki cisowianki,potem wchodzą warzywa,mleko,w trakcie treningu schodzi pelna butelka cisowianki,po treningu kolejne 5 gram i tak po 2-3h od treningu zaczyna sie maraton do WC #silownia #mikrokoksy
  • 13
@Hamouma: trzeba, ale niekoniecznie, az tyle. Wedlug mnie te 2l na dzien to takie minimum, ale bedzie teraz coraz cieplej, wiec organizm bedzie jej potrzebowal wiecej. Przed pojsciem spac pije maks 2, 3 lyki, bo jak czasami zdazylo wypic mi sie wiecej to ludzilem sie w srodku nocy. Nie musze mowic jakie to dziadowe uczucie sikac, gdy jest sie rozespanym
@Hamouma: Ty może sprawdz, czy jak odstawisz krete, to nie masz nasilonego pragnienia i częstego sikania. Bo jeśli tak, to do lekarza i cukier badaj, bo to czesto 1 objaw cukrzycy.
@Hamouma: stary, nie mam żadnego celu w straszeniu Cię. Mówię to czysto altruistycznie. Najczęściej pacjenci z cukrzycą typu 2 zgłaszają się do lekarza, bo strasznie chce im się pić (polidypsja) i ciągle sikają (poliuria).