Wpis z mikrobloga

Natchniona tagiem zrobiłam porządek w lakierach. Wyrzuciłam ponad 30, zostało to co na zdjęciu. Muszę to jutro jeszcze uzupełnić ;)
Pierwszy z lewej to najlepszy lakier pod słońcem, kocham ten kolor i to pierwszy lakier, który zuzylam do końca.
Kremy BB z Wibo tez polecam, dużo zdrowsza płytkę mam od kąd ich używam
#pokazkosmetyczke
Pobierz hazawwin - Natchniona tagiem zrobiłam porządek w lakierach. Wyrzuciłam ponad 30, zost...
źródło: comment_RpeSMTa9b9fqMMUwMz1TyYrRypACw71a.jpg
  • 13
@PrytaFatalna: ja zawsze lubiłam szary, nie wiem jakie są modne właśnie i nakupuje, a potem nie używam bo tak jakoś głupio wyglądają. Lubię klasyki, szary, czerwony, nude i takie odcienie fioletu (?) jak ten pierwszy z lewej i pierwszy z prawej
@hazawwin właśnie, jakie lakiery z Wibo najbardziej polecasz oprócz tych Bb? Ostatnio nacięłam się trochę na Incredible Gel, ale chcę jeszcze dać im szansę :D
Ja nigdy nie miałam ciągów do malowania pazurów. Coś tam próbowałam ale nie umiem :( czy coś ze mną nie tak ? Większość moich koleżanek ma po 250+ kolorów, lampy, żele, co jes ze mno nie tak ?
Chodzę co 3 tygodnie do kosmetyczki na hybrydke i mam zadbane pazurki.
@EndlessDream ja zaczęłam malować od niedawna, bo wygrałam wreszcie batalię o długie, mocniejsze i nierozdwajajace się paznokcie. Na wizyty u kosmetyczki średnio mnie stać, więc mam tych 10 lakierów w asortymencie. No ale nie, nie wydaje mi się to dziwne w jakikolwiek sposób