Wpis z mikrobloga

  • 18
#metromnaodwyku
Dzień 41
Wyczodzę za 35 godzin
Cały tydzień mamy wykłady i ćwiczenia na temat nawrotów choroby, jak rozpoznać objawy i jak sobie z nimi radzić, temat ciekawy i cały czas do końca staram się chłonąć wiedzę choć nie przychodzi to już tak łatwo bo myślami jestem już w domu. Cieszę się i zarazem obawiam, tu w ośrodku jestem bezpieczny, z dala od zagrożeń i wyzwalaczy, w domu będzie ciężej trzeźwieć. Wiadomo że teraz jestem dużo lepiej do tego przygotowany, przez te 6 tygodni zbudowałem solidny fundament, otrzymałem zalecenia i narzędzia ale byłbym ignorantem gdybym się nie bał bo teraz będzie najtrudniejsza część szkolenia - egzamin, który będzie trwał do końca życia.
Robiłem notatki i postaram się przekazać bardziej szczegółowo jak wyglądała terapia ale pierwszy tydzień po terapii należy do żony, lecimy do Rzymu trochę odpocząć. Zachęcam też Was do podsyłania sugesti o czym napisać, co by Was najbardziej interesowało, może być na PW, kilka już dostałem i jakieś pomysły mam. Zauważyłem że jak piszę gdzieś w innych wątkach na mirko często ktoś mnie pozdrawia, pytają jak tam, piszą że śledzą tag, to miłe i daje mi naprawdę dużą motywację, wiem też że niektórzy są ze mną od samego początku, wiecie o kim mówię( ͡° ͜ʖ ͡°), wam również bardzo dziękuję. Dostałem dwie oferty pomocy również tu na mirko z których chętnie skorzystam. Generalnie jestem pozytywnie zaskoczony że prawie nie spotkałem się z negatywnymi opiniami, właśnie dzięki wam wszystkim Mirko jest zajebiste. Dziękuję
Zrobiłem mały podpis na wyjście, ale żeby nie było że jestem wandal to zrobiłem go zmywalnym markerem:)

#alkoholizm
metrom - #metromnaodwyku
Dzień 41
Wyczodzę za 35 godzin
Cały tydzień mamy wykłady i ć...

źródło: comment_uEdFT2fUIZvPhAKbR79olREUGRvAlZi7.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@metrom: Tak z czystej ciekawości zapytam czy na terapii miałeś ćwiczenie w którym trzeba było narysować "drzewo, którym chciałbyś być"?
I tak jak Ci wczoraj pisałem, jak będziesz czuł, że coś się dzieje, to nie wahaj się prosić o pomoc.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@luc_paw drzewa nie było, ale osoby które są tu już nie pierwszy raz mówią że terapia bardzo się różni od tej z przed kilku lat
  • Odpowiedz
@metrom: no gratuluje. :) czy najwiekszym Twoim osiagnieciem bylo zrozumienie ze jestes chory? A moze bylo to co innego?

W razie czego mysle ze masz wsparcie na mirko, albo uderzaj na pw gdybys nie wiedzial co masz robic w chwili slabosci :)
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele miałem napady lękowe, poszedłem do psychiatry i on zasugerował mi że mogę być alkoholikiem. Przepisał mi leki na te napady i nie można było z nimi pić. Zamiast lepiej po lekach czułem się gorzej, i po miesiącu sam zdecydowałem ze pójdę na terapię. Tak na prawdę, to zrozumiałem że jestem alkoholikiem po jakiś 8 miesiącach terapii.
  • Odpowiedz
@metrom: Śledzę tag #alkoholizm a w związku z tym mam na oku całą twoją terapię na mirko i gratuluję. Zrobiłeś wielką przysługę sobie i swoim najbliższym. Pamiętaj, że uzależnienie od alko to straszne ścierwo bo robi wiele złego w całym otoczeniu osoby uzależnionej. Nie wracaj do tego kanału, powodzenia i pozdrawiam ;)
  • Odpowiedz