Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam problem z pewną panną. Wołam od razu różowe bo może one mi wytłumaczą o co tutaj chodzi. :D Poznałem pewną pannę na imprezie, popisalismy jakiś czas i zaprosiłem ją na 18 jako moja osoba towarzysząca. Zgodziła się (podejrzewam, że dlatego, że byli tam też jej znajomi teraz) no i nie chce się spotkać teraz. I nie rozumiem dlaczego, pytalem juz wielokrotnie i nadal nie wiem o co biega. Powtarza mi, że to nie moja wina, tylko, że ona jest #!$%@? i się nie chcę spotkać. I serio nie wiem o co biega, bo jak się widzieliśmy to ona sama inicjowała kontakt (przytulała się czy łapała mnie za tyłek), sama pisze ale spotkac sie nie chce. I już się tak bujamy w takim stanie 4 miesiąc, o co tutaj biega? Próbowałem ja zrywać kontakt nie udało się, próbowała ona i też jej nie wyszło. Potrafimy pisać godzinami o głupotach ale jakby nie mogła się zdecydować. Pisze, że to problem leży po jej stronie ale nie napisze dokładnie o co chodzi. Pisała, że boi się odrzucenia no ale to przecież ja teraz jestem odrzucony, nie? Zresztą, pisała, że jeszcze tak cierpliwy do niej się nie trafł. Różowe paski, o co tutaj chodzi? Gra aż tak niedostępną, boi się zaangażować czy jak? Nie wiem, ktoś ją skrzywdził i się odgrywa na mnie? Serio nie wiem o co tutaj biega, pewnie o wielu rzeczach nie wspomniałem więc pytajcie.
#logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 20
  • Odpowiedz
@Mientufka: przecież postawiłem sprawę jasno już z miesiąc temu, i teraz ostatnio, i tak w kółko. olanie tez chyba nie pomogło bo jak się nie odzywaliśmy do siebie przez 3 tyg to ja napisałem, ona nie. no ale teraz np. ona sama napisała co mnie zdziwiło.
  • Odpowiedz
@Mientufka: w sensie teraz? jak ostatnio pisalismy w czwartek to ona sama sie odezwala w niedziele wieczorem ale dopiero w poniedzialek po poludniu zaczelismy pisac. no napisala ze chce zerwac kontakt ze mna ale zmienila zdanie, chyba ja przekonalem jakos.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem @dlaczegoona, ta dziewczyna ma jakiś problem może ze sobą albo to taki jej sposób na facetów w celu osiągnięcia dobrego dziennego wskaźnika atencji. Ja chyba nie napisalabym tekstu w stylu: "musimy zakończyć znajomość, bo tak ". Umówmy się - to jest niepoważne, widać jakaś niedojrzałość u niej nie pozwala na żadne działania. Tak jest w mojej opinii. Chyba, że ma jakiegoś faceta. Ludzie są popieprzeni, wiec nie zdziwiloby mnie
  • Odpowiedz
@spootnik: pytałem, stwierdziła, że mój wygląd i moje zachowanie nie ma nic do tego. @Mientufka: no ale właśnie o to chodzi, że nie wiem co jest powodem. napisałaby, że ma faceta to bym się od razu odczepił. a tak to przez 4 miesiące to się ciągnie i nie wiadomo o co chodzi. ja odkrywam karty, pisze, że mi zależy a ona nic. na pytanie czy ci zalezy nie odpowiada, wiec
  • Odpowiedz
@dlaczegoona, robisz błąd, że odkrywasz karty, bo wszyscy jesteśmy takimi łowcami. Dziewczyny tez lubią zdobywać. Jeśli nie potrafi odpowiedzieć na takie proste pytania w gruncie rzeczy ani stwierdzić, że nie wie tego ma ten moment to widocznie jest dziecinna jeszcze i tyle.
  • Odpowiedz
@Mientufka: odkrylem karty bo juz serio nie mialem pojecia co zrobic. napisalem po prostu ze chce sie spotkac bo sie dobrze bawie w jej towarzystwie i chcialbym nadal, nic wiecej. no wlasnie powtarza mi juz ktorys raz ze jest dziecinna ale nie rozumiem jak tak mozna. serio nie zachowuje sie jak dziecko, ale w kontakcie ze mna to juz tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dlaczegoona: co w tym śmiesznego? po tym dużo można by było powiedzieć. Ale jeśli nie no to mogę tylko powiedzieć ze prawdopodobnie ma cię jako jedną z rezerw czyli takich facetów którzy są na wszelki wypadek gdyby z samcami alfa jej nie wychodziło. W takich wypadkach robi się wywiad środowiskowy u znajomych i rodziny z kim się delikwentka spotyka i co czuje do jakich osób. Lub włam na portale społecznosciowe, skrzynke
  • Odpowiedz
@Lauretgarnier: wrzucanie zdjec na wykop nie jest dobrym pomyslem, tym bardziej jeszcze w takiej sprawie. Z wywiadem moze byc problem bo w sumie jedyna osoba ktora moze cos powiedziec i ja znam jest jej wspollokatorka, wiadomo, ze bedzie milczec przeciez. wlam odpada, chociaz juz o tym myslalem ( ͡° ͜ʖ ͡°) wlasnie podejrzewalem cos jak border line tyle ze z wiki nie wynika zeby miala typowego border
  • Odpowiedz
@koreanczyk: nie łasze się do niej, ew mamy inne pojęcie tego słowa. postawiłem raz i zrobię tak chyba po raz drugi bo nie widze sensu w tym ;) po prostu myslalem ze moze ktos ja zrozumie i powie mi o co biega
  • Odpowiedz
@dlaczegoona coś ukrywa i tyle. Jak nie potrafi się określić to olej to bo w gówno nie ma się co pchać. Potem będziesz tylko żałował. Nie potrafi szczerze mówić to znaczy że bardzo dużo ma za uszami
  • Odpowiedz