Wpis z mikrobloga

Jako że aktywnie śledzę przygody mirków z tagu #tinder nie bardzo rozumiem jeszcze mechanikę działania tej aplikacji.

1. Można wybrać zakres wiekowy osób których poszukujemy?
2. Dlaczego nie niektórych screenach wyświetla się informacja o wspólnych znajomych?
3. O co chodzi z wyświetlającymi się na profilu zainteresowaniami? Mają one znaczenie w parowaniu?
  • 15
Bo macie wspólnych znajomych.


@Nodia: Rozumiem że ta opcja pojawia się tylko jak konto jest podłączone pod #facebook ?

Nie, po prostu wiesz co dana osoba lubi.


Zainteresowania wprowadza się dobrowolnie czy wybiera z listy rozwijanej?
@NH35: A to można podłączyć się pod tindera czymkolwiek innym niż fb? ;D

Zainteresowania to wszystko co zalajkowałeś na FB, typu dałeś like pod 'Rucham psa jak sra' i jak ona także da pod tym lajka, to będziecie widzieć, że oboje lubicie ten niecodzienny content
A to można podłączyć się pod tindera czymkolwiek innym niż fb? ;D


@Nodia: Nie wiem :) Dlatego pytam :)

Zainteresowania to wszystko co zalajkowałeś na FB, typu dałeś like pod 'Rucham psa jak sra' i jak ona także da pod tym lajka, to będziecie widzieć, że oboje lubicie ten niecodzienny content


Zainteresowania chyba też p;powinny tak działać (na logikę).
@Nodia: @NH35: z polubionymi na fb stronami jest tak, że nie wszystkie są brane pod uwagę. wydaje mi się, że tylko około 100 polubionych stron (może pierwszych, może ostatnio polubionych, może losowych) jest brane pod uwagę. czyli nie zawsze 'rucham psa jak sra' może się wyświetlić we wspólnych zainteresowaniach. sprawdzone na osobach, z którymi z tindera przeniosłem sie na fb i wtedy okazało się, że jest dużo więcej wspólnie zalajkowanych
@Nodia: to może zależy to od systemu? ja na iOS widzę max 100 wspólnych zainteresowań (jak sam wchodzę na własny profil), ale z innymi osobami jest tak jak napisałem powyżej - kilka wspólnych zainteresowań, a potem na fb widać, że jest ich duuużo więcej