Wpis z mikrobloga

  • 1
@Waspin Siemka Waspin. Nie opublikowali nic, ale może dlatego, że nie mam fejsbuka i instagrama :P. Poza tym moje pyszczydło na mirko już było więc nic by się nie stało :P. Bordo już zeszło jak widzę. Jak leci?
  • Odpowiedz
@Sofa: ano powoli sobie się starzeję. Z fajnych rzeczy mam druty staggered od Studio Resistance i bazę postless od Woźniaka, będę montował do Supreme. Sama nuda ale się jaram
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: a jego nie było jeszcze mniejszego w carbonie? Z opinii to ja nie lubię wbudowanych ogniw (i małych pojemności) ale za to jest poręczny. Rx200s dziwnie się komponuje z marynarką na przykład a to by wlazło pewnie w wewnętrzną kieszeń...
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: fakt, 3A, nieźle. Ostatnio tak ładował ijust2 ponad rok temu. Po 20 minutach zauważyłem że to zła ładowarka a skubaniec już miał z 50 stopni i stygł następne 20 minut. W sumie za tą cenę całkiem spoko sprzęt. Ja bym nie brał, bo z tanków 22mm to mam Aro v1, Gryfa i jakieś rda, ale naprawdę spoko.
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: tia, tylko studnia nie jest na środku, masz ją bliżej jednego końca i moim zdaniem ten wymiar jest krótszy. Onna sprawa, że wyświetlacz na górze niby jest fajny, ale i zalać łatwo.
  • Odpowiedz