Wpis z mikrobloga

Ta firma #dpd to jest jakiśś #!$%@? żart, cały dzien 31.03 siedziałem w domu czekając na kuriera (zadzwoniłem do niego o 12, miałbyć 14-15) oczywiście się nie pojawił, a na stronie "umówiony późniejszy termin dostawy na 3.04" Ciekawe z kim go umawiał bo ze mną nie. Więc dzwonie do centrali w sobotę dowiedzieć się o co chodzi, a oni że pewnie się kurier nie wyrobił więc zmieniłem termin na wtorek bo poniedziałek mi nie pasował, OCZYWIŚCI ZNOWU SIĘ NIE POJAWIŁ, więc dzwonię, a oni mówią że nie wiedzą czemu pewnie jakaś awaria, więc jutro będzie (05.04), a ja że mnie nie będdzie ie niech będzie 06.04 (dziś), babka zmieniła, patrzę wczoraj w historie (05.04) a tam info że kurier był i nikogo nie zastał (3 próba doręczenia) dzwonię na infolinie, a tam że oni nie wiedzą jak to możliwe proszę dzwonić jutro, więc dzwonie dziś rano (06.04), a babka że ona się dowie i proszę dzwonić później, PACZKA OCZYWIŚCIE NIE WYJECHAŁA, A W HISTORI "umówiono inny termin dostawy" no #!$%@? mać, dzwonie i mi mówią że kurier nie wziął paczki pewnie jakaś awaria i będzie jutro, tylko szkoda #!$%@? że jutro mi średnio pasuję, ale oni nie mogą nic poradzić
Boże jaka ta firma dpd jest #!$%@? #kurier
  • 8
  • Odpowiedz
@mozeglupiemozenie z dhl zrezygnowałem cztery lata temu. Ostatnio podjąłem współpracę z jedną firmą i warunek to było nie wysyłanie dhl. Niestety współpraca wygasła przy drugiej wysyłce. Pierwsza to kurier nie odebrał od gościa paczki, druga to nie zastał nikogo w domu pomimo, że ciągle ktoś był.
  • Odpowiedz
@u-cichego: Ale z DHL miałem problemy odkąd pamiętam. Czy to kurier nie odebrał od wysyłającego czy nie dostarczył do mnie. I nie ważne, czy byłem wtedy w Krakowie czy Warszawie. Z KE-X problem był tylko raz, po napisaniu reklamacji zawsze jest wszystko na czas. Jedyne zastrzeżenie mam do tego, że paczki są rzucane ale tego nie unikniemy w żadnej firmie. DPD też spoko, na 50 paczek 1 błąd. Ale DHL 8/10
  • Odpowiedz
@mozeglupiemozenie: @Stulejusz_Wielki: Tyle ludzi ile opinii o firmach kurierskich :) DPD akurat idzie na totalną masówkę po przejęciu Siódemki. Przez ostatni rok na moim rejonie już 4 gości się przewinęło z tej firmy, żadnej nie jest tam w stanie dłużej wytrzymać. Z gwarancją dostawy w 24h jest tylko DHL i UPS Express Saver, reszta ma fajny zapis 'przewidywany termin dostawy: następny dzień roboczy', a gwarancja to 48h najczęściej.
  • Odpowiedz