Wpis z mikrobloga

@globalgsmtm: A więc tak. A7 jest ogromne, naprawdę. Nie tylko wzdłuż, ale i wszerz, przez co trochę to przeszkadza na węższych(a raczej normalnych) parkingach(np. w a6- mimo, że też szerokie- jednak tego problemu nie ma). Po 2 jest za mało miejsca z tyłu na głowy- ja, jako kurdupel 172cm daję spoko radę, ale wyżsi koledzy ok. 185cm już dotykali sufitu. Do tego bagażnik, przez linię liftbacka jest pojemny na długość,
  • Odpowiedz
@Jellycrusher: dzieki za odpowiedz. Wady szerokości i wymiarów mi nie przeszkadzają bo dziś jeżdzę dużym bardzo suvem i jest Ok. Z tylu wożę powietrze. Bagażnik tez żądło używam. ASP i ceny wiadomo koszta za sam model wyższe niz robocizna bo to prawie oprócz budy identyczne jak a6.

Zastanawia mnie szum bez ramek komfort zawieszenia pneumatycznego i jakość dźwięku. Wersja która chce nabyć ma full led światła ktore podobno fajnie świeca.
  • Odpowiedz
@globalgsmtm: Co do szumu, to Ci nie pomogę, wiadomo- opinia jak dupa, każdy ma swoją. Najlepiej wypożyczyć na dzień a7 i samemu się przekonać. Co do pneumatyki jest jak najbardziej ok, ale mimo wszystko nie jest to komfort z mercedesa- bardziej sport niż komfort. Co do jakości dźwięku to są 3 opcje z tego co pamiętam: system Audi(to standard), potem widełki wyżej Bose i na szczycie Bang&Olufsen. Pierwszy jest w
  • Odpowiedz