Wpis z mikrobloga

@PyraPrzeznaczenia: mi jantar tak wystarcza na trzy-cztery tygodnie zazwyczaj, a po tym czasie to tych bh aż tak nie widać, więc poczekaj jeszcze chwilę na efekty :D a robisz przy tym intensywny masaż skóry głowy? to też daje niezłego kopa
  • Odpowiedz
@alicemeow: mi jedno opakowanie tak na oko na 6 tygodni używania wystarcza
i po 2 tygodniach używania było widać takie króciutkie włosy, a później chyba się robiły coraz dłuższe i teraz chyba aż tak się nie wyróżniają
potem miałam dłuższą przerwę, więc teraz znowu spodziewam się nowych włosów :D tylko muszę dokupić nowe opakowanie żeby nie mieć znowu przerwy
intensywnego masażu nie robię, robię taki zwyczajny :p
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: w sumie taka przerwa to się im chyba nic nie dzieje :D przez intensywny miałam na myśli, że ja kiedyś robiłam palcami, a teraz poszłam na łatwizne i zamówiłam sobie taką małą szczotkę na aliexpress, przyszły dwie, jedną czesze kota, a drugą robię masaż skalpu XD
  • Odpowiedz
@alicemeow: ja gdzieś wyczytałam że przy używaniu tego i tak trzeba robić krótkie przerwy, no ale ta jedna z krótkiej zrobiła się długa no ale raczej nic złego się nie stanie, po prostu przeciągnęło mi się w czasie to wszystko
ja po prostu wcieram palcami, bo bez sensu tylko spryskać, bo czasem więcej na włosach zostanie niż doleci do skóry no to wcieram
o, to kote też zadbany :D
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia, wcieraj sobie napar z kozieradki, tylko, że to akurat polecam jakieś 2 godziny przed myciem głowy, ewentualnie na noc, jeśli myjesz rano, bo trochę daje rosołem i niektórzy czują się z tym niekomfortowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz