Wpis z mikrobloga

@r4mzi: jeżeli tv nie ma bluetooth to absolutnie nie kupuj żadnej przejściówki usb bo nic takiego nie działa. Wszelkie adaptery usb są robione pod konkretne systemy i mają określone sterowniki. Pod tv praktycznie się nie robi. Jaki masz model tv?
  • Odpowiedz
@r4mzi: samsung nie gwarantuje działania każdych słuchawek. Z praktyki wiem że większość tanich nie działa. Pytałem znajomego to ponoć gdzieś krąży info ze dzialaja wszystkie z bluetooth 4.0 i wyżej chociaż ja bym radził podejść do jakiegoś sklepu typu Saturn i sprawdzić na miejscu
  • Odpowiedz
@r4mzi: nie odradzam ( ͡° ͜ʖ ͡°) natomiast jeżeli będziesz kupował to nie najtańsze i sprawdź żeby ten bluetooth miały przynajmniej w takiej wersji jak pisałem bo takie zawsze do tej oory sie sprawdzały
  • Odpowiedz
@Quattron: słuchaj dotarły do mnie te słuchaweczki, ale nie chce mi łączyć przez bluetooth ich. Znasz może problem? mowa o bluedio. nie wykrywa ich nawet ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@r4mzi: akurat na słuchawkach praktycznie wogóle się nie znam natomiast kilkukrotnie podłączałem taki sprzęt do tv i z tym bluetooth tak jsk pisałem wcześniej nie ma nigdy pewności że zadziała. Jedyne co mogę poradzić to wejdź w e-manual (instrukcja obsługi) w tym tv i spróbuj po kolei robić wszystkie kroki i poczytaj wszelkie uwagi co do podłączania sprzętów bluetooth. Jak nie zadziała nic to tylko infolinia pozostaje natomiast tam na
  • Odpowiedz
@Quattron: do tv jeszcze nie próbowałem, chciałem sprawdzić ich moc przez tel/lapka i ich nie widać :-( btw. po kablu działają i jest MOOOOOC ! (ʘʘ) poszukam na google. Dzięki !
  • Odpowiedz