Wpis z mikrobloga

@MortenH: jest wart tej ceny, ale zegarek jest malutki i nudny. Mechanizm to jeden z podstawowych z palety Seiko, więc wygląda też paskudnie, a odchyłka to loteria - tego gwarancja nie obejmuje w ogóle.

W tej kwocie lepszym wyborem są chińskie automaty - np. Parnis
@dGustator: @intruzzz: Dzięki. Tak te 20sekund jest przerażające. Do tego podczas ustawiania godziny, wskazówka nie zatrzymuje się, bardzo słaby ten mechanizm. Generalnie to chciałem tego SNKL23. Domyślam, się że nie jest też jakiś super xD Może jest troszeczkę lepszy, ale za ch... nie da się go kupić. Przyszedł mi ostantio mail, że mają go na stanie w którymś ze sklepów polecanych na wypoku, ale oczywiście po 10minutach out of stock.
@MortenH: to kup kwarca w tej cenie, będziesz miał bardzo duzy wybór :). NIe upierajmy się przy automatach, to fajne zegarki, ale z drugiej strony spinać się dla poklasku paru wykopków :D
@MortenH do kupienia za 55 dolców bodajże na watcheszon. Za 71 euro bez sensu. Fajny, mały zegarek, ale dokładność to loteria. Czasem trafi się świetna sztuka, a czasem masz dobowe wahania właśnie w stylu 20s na dobę.
@grothanpazness: SKX007 ma bardziej zaawansowaną kopertę - raz, że bezelek faktycznie działa, a dwa, że jest to Diver i ma przyzwoitą wodoszczelność (200M). A ta piątka z linka to taka miernota i chyba nawet 50M nie ma. Ogólnie SKX to nieco inna liga, mechanizm ten sam, ale reszta elementów jest znacznie lepsza - koperta, wskazówki, pasek/bransoleta
Rzecz jasna mówiłem tylko o mechanizmie. Sam mam skx no i jestem świadom, że jeśli chodzi o całą reszte to jest to o niebo lepszy zegarek. No a piątka jest miernotą to prawda, ale jest też przy okazji sporo tańsza
@MortenH nie jest warty. ja swojego kupiłem za 50usd i to była jego normalna cena. zegarek bardzo nudny i kiepsko się nosi. pasek na którym go kupujesz to syf niesamowity. więc jeśli nie masz dużo pasków w kolekcji, to musisz wydać kolejne 20-30usd na skórzany pasek 18mm. o nato strapie nie ma co myśleć, bo przez konstrukcję swoich uszu i wymiary, zegarek strasznie brzydko i nienaturalnie wysoko siedzi na nadgarstku.
swojego założyłem