Wpis z mikrobloga

Mirasy, przypał jest. #!$%@?łem się z telefonem i mi poszła szybka w #xiaomi. Na gwarancję mi to raczej nie przejdzie, a coś czuję że za wymianę w serwisie zapłacę połowę tego co za telefon. Da się coś z tym zrobić? Zamówić części z Ali czy coś i samemu wymienić? #kiciochpyta #telefony. Dodam że redmi 4 prime, sprowadzany, ale kupiony z allegro z polskiego sklepu.
  • 11
@krolik1337: > Na gwarancję mi to raczej nie przejdzie
Pracując w komisie lubie to pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oglądnij poradniki na youtube. Jak dasz radę to zamawiaj. LCD na ali koło 100-140 zł kosztuje. W polszy ma jeden na Allegro złoty za 200zł. Jak chcesz to Ci wymienie jak wyślesz do mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@czerwonyziemniak a stracę nerkę jak będę chciał zapłacić za serwis XD
@uppss szkło nie nachodzi idealnie więc widać że to pod nim. Z resztą widać pod światło i pod palcem nie czuć. Nazwy sklepu nie pamiętam, musiałbym poszukać maila od nich.
@manikcs tak myślałem, że to będzie najtańsze wyjście. Spróbuję sam, w końcu informatyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sievca 9H jeśli dobrze pamiętam, było jako gratis do etui. Tylko tak jak mówię, brzegi telefonu są zaokrąglone i szkło jest minimalnie mniejsze od ekranu, a ja walnąłem samym kantem