Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do Was moi mili, ponieważ bardzo się stresuję przed moją jutrzejszą podróżą WizzAirem. Mianowicie chodzi o bagaż - mam mały podręczny. Dopuszczalny to 42 x 32 x 25, natomiast moja walizeczka ma 46 x 30 x 19. Powiedzcie mi proszę, raczej Ci co latają i mają styczność z tymi liniami czy te parę centymetrów to rzeczywiście duży problem?

#wizzair #pyrzowice #pytanie #latanie
  • 13
@sweet_sensations: Mirabelko śledź jutro facebooka Pyrzowic i lepiej weź sobie na lotnisko większą ilość jedzenia:

Katowice Airport
5 godz. ·
Ze względu na strajk włoskiej kontroli ruchu lotniczego oraz pracowników służb naziemnych, który potrwa do godziny 15.00 opóźnione są następujące rejsy Wizz Air z KTW:
1. W6 1157/W6 1158 do/z Neapolu.
Odlot z KTW ok. godz. 15.00 (4h 40 min opóźnienia).
2. W6 1143/W6 1144 do/z Rzymu-Ciampino.
Odlot z KTW ok.
@sweet_sensations: jak nie jest twarda torba to nie ma problemu. ja miałem tą wymiarową ale znajoma z decathlonu ktora przekraczala jede z wymiarow ale ze nie byla pelna to nie sprawdzali na 2 lotniskach. zawsze mozesz tez ciuchy zalozyc na siebie a potem je zdjac i wsadzic do siatki albo torby.
udanego lotu :P
ps gdzie lecisz:)
@gorush już doleciałam, Haga ma swój urok! Leciałam do Eindhoven i nie widziałam, żeby komukolwiek sprawdzali bagaż. Ogólnie jakoś tak luźno było, miałam torbę podręczną i niedużą torebkę na ramieniu i nie było absolutnie żadnych problemów :)