Wpis z mikrobloga

Jako, że @lewactwo ma mnie na czarnej, bo śmiem podważać jego bekowe stwierdzenia to popolemizuję tutaj:

Podstawową potrzebę człowieka jaką jest transport nie można zostawiać wolnemu rynkowi i dzikiej konkurencji. Dziwię się, że zniszczenie PKS w Polsce nic nikogo nie nauczyło. Wykluczenie transportowe przynosi szkodę całemu społeczeństwu i jako takie powinno być właśnie finansowane przez społeczeństwo.


Bardziej podstawowymi potrzebami są potrzeby fizjologiczne. Dlaczego więc muszę za własne pieniądze kupować jedzenie i picie?

No i przede wszystkim dlaczego państwo jeszcze nie zapewniło mi kobiety?!

Parafrazując.

Wykluczenie seksualne przynosi szkodę całemu społeczeństwu i jako takie powinno być właśnie finansowane przez społeczeństwo.


#razem, #bekazlewactwa, #komunizm #polityka
Pobierz Wujek_Mietek - Jako, że @lewactwo ma mnie na czarnej, bo śmiem podważać jego bekowe s...
źródło: comment_ohCrvEk0Dtsq0IrEN0LvCXwdAvbGwcUG.jpg
  • 11
@Myszoskocznia: Ja rozumiem, że można mieć różne podejście do roli państwa i kierunek gospodarczy krajów Skandynawskich nie wydaje mi się zły, chociaż jestem wolnorynkowcem, ale to co wyprawia Razem to po prostu komunizm.

Socjalistami można nazwać SLD, PO, Nowoczesną (tak, tak: 500+, refundacja in vitro, dopłaty, zwroty, ulgi, zależność składek zdrowotnych od trybu życia) i jeszcze łapie się na to PiS. Ale Razem to już jest łagodny komunizm na wzór Wenezueli.
@Wujek_Mietek: Jeżeli chodzi o potrzeby fizjologiczne to oddawanie moczu/kału jest czynnośią fizjologiczną równie ważną jak oddychanie, a państwo praktycznie nie gwarantuje miejsca, w którym obywatel może spokojnie to zrobić. Co więcej państwo karze obywatela za wykonywanie czynności fizjologicznej w niedozwolonym miejscu nie gwarantując mu istnienia miejsca dozwolonego.
Tylko żaden socjalista/komunista nie porusza tego tematu. Jest gówniany, ale równie ważny przecież co związki gejów czy prawa kobiet - oni też wydalają.
Zagłosowałbym