Wpis z mikrobloga

@szczesliwa_patelnia: oj coś czuję że plastik. To się da polerować tylko najpierw sprawdź odbłyśniki. Jak nie są matowe i nie mają ubytków to:

Polerować możesz ręcznie. Gąbka i pasta i trochę czasu i będzie good. Do zabezpieczenia np sondaż BSD. Poprawisz sobie raz na pół roku i nie trzeba lakierować.

Oblysniki i szkło od środka możesz umyć. Woda drineralizowana i kup od razu 5-10litrow.ja latem też denaturatem.

Na koniec żarówki. Tungsram
@MlodyWilczek: @deathmagnetic: @ziemniag: @niezawodny: @kurvvawszystkozajete: @wielowitamin: K, zrobiłem zdjęcia.

W lewej lampie która kiedyś była naprawiana widzę brak warstwy odblaskowej w zaznaczonym miejscu, reszta nie wydaje mi się zniszczona ani zabrudzona, same klosze jak widzicie - nie są zmatowione, ale też nie specjalnie przejrzyste.

http://imgur.com/a/qA4xv

To zamiast kupować chińskie zamienniki lepiej przelecieć lampy tempo i pokryć lakierem bezbarwnym? Co konkretnego polecicie za małe pieniądze ale spełniające
Pobierz szczesliwapatelnia - @MlodyWilczek: @deathmagnetic: @ziemniag: @niezawodny: @kurvvaws...
źródło: comment_yhrkREaHj6v7C3Yfxxg08IxAnNThkZi3.jpg
@szczesliwa_patelnia: kurde wygląda na szkło. Ten brak w odbłyśniku spory ale chyba w najlepszym możliwym miejscu. Ze szkłem to nie pomogę nie znam się.

Co do polerowania to ja używałem tanich past do reflektora z all za 2-3zl i dają radę zwykła mikrofibra. Używałem też Maguires ultimate compound ale to trochę kosztuje bo tam nie ma małych pojemności. Tempo się nie nadaje do niczego zupełnie