Wpis z mikrobloga

Do wszystkich strasznie uciśnionych kobiet w Polsce, walczących o równouprawnienie.

Wiecie co jest na zdjęciu? Prawdopodobnie nie, ale niemal każdy mężczyzna którego znacie wie i nawet to ma.

To taki fajny dokument, upoważniający panstwo polskie do w pełni legalnego zabicia mnie i milionów innych mężczyzn.

Oczywiście państwo polskie nie zabija osobiście, tylko da do ręki jakiegoś starego kałacha po paru dniach szkolenia i wyśle na ruskie czołgi w przypadku wojny. Oczywiście to wszystko za darmo. Nie ma żadnych ulg podatkowych, czy innych przywilejów dla rezerwistów.

A do rezerwy idzie każdy mężczyzna który skończył 18 lat i nie jest połamaną kaleką.

Co prawda idzie też trochę kobiet, zwłaszcza po studiach medycznych, ale to droszowe sprawy.

hurr durr ale teraz nie ma wojny, to nie ma o czym gadać tchurzliwy mizoginie nie chący ginąć za kraj i wspaniałe poskie kobiety siedzące w domku i czekające na koniec wojny


Tak, a o prawo do aborcji walczą tylko kobiety w ciąży od pierwszego do dwunastego tygodnia życia, a te które w ciąży nie są też nie mają problemu i nie powinny protestować XD

Tyle w kwestii równouprawnienia i dyskryminowania kobiet XD

#rozowepaski #niebieskiepaski #feminizm #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#polska
T.....5 - Do wszystkich strasznie uciśnionych kobiet w Polsce, walczących o równoupra...

źródło: comment_qHAWbuG66BBWB5OYFnN4294KQgfXwoWu.jpg

Pobierz
  • 230
  • Odpowiedz
@Tical25: W ramach równouprawnienia w czasie wojny to kobiety powinny iść obowiązkowo na front a mężczyźni siedzieć w domu, ewentualnie ochotniczo mogą pomagać w szpitalach i gdzie tam jeszcze będą potrzebni.
  • Odpowiedz
napisałem kiedyś wpis o tym i w komentarzach sporo #!$%@? różowych tak właśnie pisało.


@Tical25: No dobrze, ale równie mogła to napisać roszczeniowa Karynka, nie masz pewności, że była to "uciśniona" feministka. Feminizm, obecnie jest mocno powiązany z lewicą, i jest raczej nastawiony pacyfistycznie, dlatego śmiem twierdzić, że większość feministek, jest w ogólne przeciwko wojnom, i działaniom powiązanym.
  • Odpowiedz
@Tical25: Kategoria "E", nawet pulkownik ktory wreczal mi Ksiazeczke Wojskowa powiedzial ze przez cala kariere nie widzial takiej kategorii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
: No dobrze, ale równie mogła to napisać roszczeniowa Karynka, nie masz pewności, że była to "uciśniona" feministka


@Xalimer: nie pisałem przecież, że to słowa feministki, tylko zabezpieczyłem się na tak "błyskotliwą" ripostę.
  • Odpowiedz
Mój braciak, co ma chore stawy po mamie (genetycznie), ma kategorię A"


@Hanyu: @Tical25: To się nazywa A z paragrafami. Zdolny do służby, ale z lista zastrzeżeń, która decyduje gdzie może trafić.

@Hanyu: Będąc w rezerwie (lub bez kwalifikacji jako ochotnik) w razie wojny zgłaszasz się do najbliższej jednostki. Formują pluton w kilkunastu osób i do dzieła. Ja mam kartę mobilizacyjną w konkretnej jednostce jako dowódca drużyny. Dostanę połowę
  • Odpowiedz
Mimo wszystko poinformowanie o tym chochole dostałem poprzez obserwację #feminizm


@Xalimer: Otagowałem feminizm, bo feministki, przynajmniej te najbardziej medialne, więcej uwagi poświęcają "przymusowi" golenia pach, niż realnej dyskryminacji prawnej ze względu na płeć, pod postacią naszego prawa dotyczącego powoływana do armii.
  • Odpowiedz
Od kiedy feminizm zajmuje się obroną praw mężczyzn?


@Xalimer: Czyli feminizm nie walczy o równouprawnienie, wbrew temu co deklarują feministki, tylko o przywileje (bez wyrównania praw mężczyzn ciężko nazwać inaczej kolejne udogodnienia dawane kobietom) dla kobiet?

Zatem należy feministki przedstawiać jako seksistowskie lobby, a nie kogoś kto walczy o równość płci.
  • Odpowiedz
Dlaczego nie porozmawiasz z kolegami, którym tak samo jak Tobie nie podoba się to prawo i nie zorganizujecie petycji czy protestu w tej sprawie?


@choochoomotherfucker: Z tego samego powodu, dla którego ty w przypadku napadu w tłumie ludzi, oczekiwałabyś pomocy od każdego, a nie tylko od koleżanek.
  • Odpowiedz
Najpierw zawodowi, potem rezerwiści, a dopiero w bardzo złej sytuacji wzywają poborowych


@humantezczlowiek: U nas bardzo zła sytuacja będzie prawdopodobnie w drugim, albo trzecim dniu wojny, więc pierwszeństwo zawodowców i NSRowców mnie ne grzeje.
  • Odpowiedz
@Tical25:

Czyli feminizm nie walczy o równouprawnienie, wbrew temu co deklarują feministki, tylko o przywileje (bez wyrównania praw mężczyzn ciężko nazwać inaczej kolejne udogodnienia dla kobiet) dla kobiet?


Odpowiedziałem wyżej, feminizm jest raczej ruchem liberalno-lewicowym, co za tym idzie bliżej mu do pacyfizmu.
  • Odpowiedz