Wpis z mikrobloga

@Grezerr: Wot? Mi staruszki zawsze dziękują. Czasem nawet ofiarowują modlitwę za moje zdrowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym pomagam wnosić wózki i moherobile (pic rel) bo jestem zdrowa, silna i zupełnie nic mnie to nie kosztuje, a komuś może pomogę bardziej, niż by się wydawało na pierwszy rzut oka. W tym kraju zawsze będzie jak w lesie jeśli nie będziemy dla siebie mili.
Pobierz szatniarka - @Grezerr: Wot? Mi staruszki zawsze dziękują. Czasem nawet ofiarowują mod...
źródło: comment_SjIT8JKKHDRjCLovEsWgHhJzGtXVfed7.jpg
@rozowyreptilianin Przestałem jeździć komunikacją miejską jakieś 20 parę lat temu ale gdybym ja miał taką sytuację to opanowanym i chłodnym głosem powiedziałbym: Niech Pani posadzi dupę na tym fotelu jak już ja ruszyłem swoją!
@szatniarka jak widzę babulenke z takim wózkiem to zawsze pomogę. Często jestem miły, nawet bez proszenia ;) ale denerwuje mnie elementarny brak kultury tych, którym altruistycznie pomagasz z jakąś pierdołą
jest wolne i znowu na nim siadam.


@rozowyreptilianin: a ktos kto dopiero wchodzi i patrzy sie na Ciebie i mowi sobie "co za zdemoralizowana mlodziez zabiera starszym ludziom miejsca... co za czasy... ehhh..."

Wszyscy mają telefony, ktoś to nagrywa, wrzuca na jutuba, stajesz sie wrogiem publicznym nr 1 i nawet nie masz szans się wytłumaczyć, bo nikogo to nie obchodzi. Lincz medialny, Lis już pisze w natemat o mlodych polakach chamach.