Wpis z mikrobloga

Wrocławskie tramwaje rano to jest jakiś #!$%@? nieśmieszny żart. Nie chodzi mi nawet o kwestie organizacyjnie tylko o to całe bydło które śmie nazywać się człowiekiem.
Jakieś "proszę", "przepraszam"? Gdzie tam #!$%@?, przecież jak mi się #!$%@? na buty to będę musiał się odsunąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Europejska Stolica Kultury, #!$%@? wasza mać

#wroclaw #takaprawda
  • 13
@Sicnot: na buractwo nic nie poradzisz, to nie znaczy że masz się zniżać do ich poziomu. Niestety chamstwa coraz więcej, bo jakieś takie przyzwolenie społeczne na to jest.
@Sicnot: Tak mi się przypomniało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na komisariacie zeznają trzej świadkowie bójki. Pierwszy zeznaje murzyn :
- Ja nic nie wiedzieć. Ja jechać sobie spokojnie autobusem, aż tu nagle dostać najpierw w twarz od jednego, a potem od drugiego.
Zeznaje student :
- No jadę sobie autobusem i jadę. Nagle patrzę, a murzyn staje mi na nogę. Myślę sobie : to murzyn, pewnie zaraz
@Sicnot: Nie prowadziłem jakiś wielkich badań w tym zakresie, ale moim zdaniem i tak pod względem kultury z roku na rok się poprawia. Jeszcze parę lat temu np. często zdarzało się spotykać patusów puszczających muzykę z komórek na cały tramwaj, a teraz powiem szczerze, że nie potrafiłbym podać daty, kiedy ostatni raz się z czymś takim spotkałem. Nawet ostatnio zauważyłem, że ludzie coraz częściej powstrzymują się przed paplaniem przez telefon w
@KaWoKaWo Z tym się muszę zgodzić. Faktycznie już prawie nie spotykam jednostek które dotkliwie przeszkadzały by w podróży, ale buractwo jeszcze całkowicie nie wyszło z mpk
@Sicnot: mnie dzisiaj pan kanar ominął, mimo że było tylko kilka osób. W sumie to i tak miałam kartę. Mi się, np. podoba, że ludzie zaczęli ściągać plecaki i możliwe, że przyczyniły się do tego filmiki, które leciały w tamtym roku w tramwajach.