Wpis z mikrobloga

#hipster #bekazhipsterow #niebieskiepaski #moda #dzieci #rozowepaski i trochę #heheszki

Będąc na spacerze z znajomymi i ich małą córeczką ( 1.5 roku ) zaobserwowałem prześmieszną scenę.

Jak wiemy dzieci są szczere i bezpośrednie do pewnego wieku.
Zosia podeszła do Pana na przystanku koło którego przechodziliśmy i zaobserwowała że ten Pan ma szalik, czapkę z pod której wystają włosy i spodnie rureczkowate z nogawkami podwiniętymi mocno ponad kostkę.
Stanęła przed nim, rączki dała "pod boczki" i patrzyła w zadumie na jego oblicze i na kostki....oblicze.....kostki....
Miała przy tym minę która dobitnie pokazywała że zauważony Pan to w najłagodniejszym wydaniu jakiś klaun, i co klaun robi poza cyrkiem....i czy nie zimno mu w kostki skoro zimno mu w głowę. Czemu 1.5 roczna dziewczynka nie ma czapki a dorosły człowiek ma czapkę , pewnie spodnie po bracie młodszym ma......

PrzeHipster nie raczył odwzajemnić spojrzenia bo był pochłonięty obserwacją swojej komórki.....jedynej szarej zapewne.

Żałuję że nie uwieczniłem tego, ale byłem zajęty śmianiem się do rozpuku.
Tak oto 1.5 roczne dziecko po raz pierwszy zetknęło się z niedorzecznością ludzkich zachowań skrywaną pod płaszczykiem "mody"
Pobierz Afropolon - #hipster #bekazhipsterow #niebieskiepaski #moda #dzieci #rozowepaski i tr...
źródło: comment_rTVQdwywvs84c4Cbzq9MjtOmv0W5oEOj.jpg
  • 144
@szpongiel: Ale co ty porównujesz? Dobrze dopasowane spodnie i ciekawe buty, do przydługich worków i jakichś butów z lidla (tam też można znaleźć lepsze). A co pasuje takiemu umięśnionemu gościowi nie pasuje komu innemu, taki już jest świat. Niech się każdy ubiera jak chcę, nie rozumiem jak ktoś się dopieprza do najgłupszej nawet mody
I daruj se już bicie w chochoła. W przeciwieństwie do Ciebie większość ludzi wie, że pomiędzy "workiem na ziemniaki", a stylem na jajognioty a'la woda w piwnicy jest pełne spektrum dobrze dopasowanych i dobrze wyglądających ubrań. Gimbomoda na świecenie kosteczkami bo "streetwear dzifko!", do tego przedziału się nie zalicza. Handluj z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szpongiel: Ta większość to dane z twojej dupy czy reprezentatywna grupa