Wpis z mikrobloga

Mirki planuje kupić telewizor
Aktualnie mam Samsunga ue40j6200

Upatrzyłem dwa modele

SAMSUNG UE49KU6470S i UE49KU6172U

Jeden zagięty drugi nie chyba to jest jedyna różnica między nimi no i Picture Quality Index 1400 i 1500

Ktoś posiada ww. model i może coś o którymś powiedzieć ?

#tv #technologia #zakupy
  • 13
Ekrany zagięte już wychodzą z obiegu. Sony całkowicie się już z nich wycofało. np. Sony SD85 czyli zagięty nadawał się tylko dla jednej osoby tj. tylko oglądając tv na wprost od niego była odczuwalna głębia obrazu.
@Grzesiek1010 Pomyśl może o projektorze hd - niedawno sam się zastanawiałem nad tv ale ostatecznie w cenie podobnej do Twoich propozycji kupiłem epsona 5350 - w pokoiku o długości 3m osiągniesz przekątną nawet 100 cali. Poletzam ten stan.
@skiperrros No i nie 49" ( ͡° ͜ʖ ͡°) podobno przyjmuje 4k dość dobrze, ale nie interesowałem się tym. Po prostu podsuwam alternatywę, bo o projektorach chyba dalej żywa jest opinia, że albo są #!$%@? albo bardzo drogie - natomiast chyba stosunkowo niedawno b dobra jakość spotkała się z przystępną ceną, tym bardziej jeśli na tv ma się te 3 tys. Jeśli chodzi o 4k to chyba poczekam
@DoTheMonkey: rzutnik odpada małe mieszkanie chociaż znajomy ma kawalerkę i jeszcze mniejszy metraż i zamontował sobie wysuwany ekran z rzutnikiem zamontowanym pod sufitem.

Prawdopodobnie wybiorę ten UE49KU6470S
Obecnie posiadam jeszcze Soundbar Samsunga bezprzewodowy który bardzo polecam