Wpis z mikrobloga

Ma ktoś sprawdzony serwis lub dostawcę list m3u IPTV? Zależy mi na stabilności działania i dużej ofercie kanałów. Dotychczas używałem Rapid IPTV, ale padło i raczej nie wstanie. Preferuję płatne subskrypcje, lepiej chodzą. Wynalazki typu weeb.tv odpadają, używałem przez jakiś czas i nie byłem zadowolony.

#iptv #pcmasterrace #kodi #stream
  • 38
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN 1x22 jest najlepszą alternatywą, nieco jednak droższą od rapida. Jeśli nie boisz się eksperymentów, to można spróbować Necro - ale ja od dwóch tygodni czekam na trial.

Rapid jeszcze wstanie.
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: uzywalem sporo różnych (testy 3-7 dni) i wszystko kończyło się tak samo. żenada. tylko kilka zagranicznych dawało radę, ale cenowo mi nie odpowiadało.
  • Odpowiedz
@alienv: Ja też testowałem i kończyło się tak samo. Dlatego postanowiłem zapytać tutaj, może ktoś ma sprawdzone linki... Zagraniczne mogą być, więc jeśli masz jakieś info, z chęcią skorzystam.
  • Odpowiedz
@gooral_bagienny ja od ponad roku mam polską i walutową na cinkciarz.pl. Płaciłem chyba 15 zł za wydanie i tyle. Jest to Visa obsługiwana przez mBank.

Wiem, że Skrill też kiedyś miał karty, chyba 10 euro za wydanie.
  • Odpowiedz
@Amfidiusz: mam kilka pytań:
1. czy ta opłata 15 dolarów jest jednorazowa/miesięczna czy roczna?
2. Czy lista jest oparta na protokole HTTP ? (RSTP nie działa w telewizorach LG przez SSIP TV)
3. Czy maila pisać po polsku czy po angielsku?
  • Odpowiedz