Wpis z mikrobloga

@FRIX1988: @johnmorra: W takich listach (na przykład od wojtu) znajdują się różne linki do streamów nadawanych różnymi protokołami, Kodi obsługuje większość tych protokołów, gorzej z telewizorami i playerami, na pewno jest na to jakiś workaround, zależy od listy.
@johnmorra: zrobiłem jak powiedziałeś i teraz ta lista na stronie jest podzielona na kanały i zauważyłem ciekawą zależność - te działające mają protokół HTTP:// te niedziałające RTMP:// - jest na to jakaś rada?
@FRIX1988: z tego co wiem to ssiptv ma problem z rtmpami wiec dlatego pewnie jest problem muszisz pisac do listam3u bo oni napewno tez kozystaja z tych programów. sory ale ja nie uzywam listym3u :(
@FRIX1988: dokładnie rok termu się z tym męczyłem i rtmp:// nie działało. Raczej nie zmieni się nic w tej kwestii bo webos to gówno - dlatego używam rpi3 + koidi (telewizor kupiłem ze względu na świetną matrycę i stosunek jakość/cena godząc się na to, że webos to szmelc).
@gchmurka: to zalezy od serwisu kolego bo niektorzy providerzy iptv daja tylko linki .ts i nie ma zadnego problemu. tu chodzi o wygode 1 pilot zadnego kodi tylko wlaczam tv ze smartem i ssiptv i jade na jedym pilocie bez zadnych ustawien pierdoł itp. chwale sobie niesamowicie!!