Wpis z mikrobloga

@Jarczur myślałem że to pytanie do murków. Nie wiem co w tym budżecie. Sam mam 1 zegarek i wykracza poza twój budżet. Może orient bambino? Tylko musiałbyś ściągać z zagranicy by było taniej
@Jarczur przerabiałem to juz. jak masz pokaźną kolekcję, to nie kupuj kolejnego guwnozegarka za 150dolanów, tylko odkladaj na coś droższego. jeśli bardzo chcesz coś nowego, to kup casio f-91w, kosztuje 10usd, będziesz miał coś nowego i fajnego, a przy okazji ciekawszego niż nudne bambino, które widzę, że ktoś ci już tutaj polecił. sam niecaly rok temu byłem w takiej sytuacji jak ty, nakupilem z nudów dużo różnego szajsu po 100-200usd i wszystkie
@Carotas bambino to najgorsze co można kupić mając już kilka zegarków. ten orient jest po prostu nudny jak flaki z olejem, a niestandardowy rozmiar w uszach (21mm) sprawia, że ten zegarek jeszcze szybciej się znudzi, bo możliwości zmieniania mu pasków są bardzo ograniczone.
@gatchweek nie zarabiam tyle, żeby zamrozić w zegarku więcej niż 2,5k. Z 45 zegarków zostało mi z 15 rotujących - sprzedaje/kupuje, uruchomił się jeden slot do ok 600 zł stąd pytanie z braku pomysłu. Na codzień noszę ds-1, już dawno się z nią nie rozstawałem i nie mam zamiaru w najbliższym czasie. Jak już kupię cos droższego to portugalczyka za kilka lat jak już nie będę musiał na niego zbierać. :)