Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kochani, od dłuższego czasu sie zastanawiałem nad depilacja #benis jestem dość włochaty jak każdy w kroczu, nogi mam owłosione bardzo, brzuch tez a golić sie całkiem na zero by nie było linii łuse-włochate nie potrafię, wiecie o co chodzi, brzucha nie ogóle bo zaraz cala klatka musi być ogolona, tak samo z kroczem jak pod jadrami ogolę na zero to nie wiem jak zrobić żeby powoli pojawiały sie włosy na nogach a nie tak nagle. Z tego powodu zacząłem przycinać włosy maszynka (elektryczna i nie na zero) i wygląda to lepiej niż zapuszczone krzaki ale na zero jest ładniej no i wygodniej (po za odrastaniem małych #!$%@?...). I wpadłem na laserowe usuwanie włosów lonowych, wiem ze potrzeba kilka zabiegów i te jasne na worku zostaną (one akurat nie przeszkadzają) ale mimo wszystko wstydzę sie iść do odpowiedniego gabinetu i sie wypytać bo obawiam sie ze przeważnie kobiety depilowali a jak przyjdzie mężczyzna to będzie niesmak. Robił ktoś z was taka depilacje ? Jaki gabinet ? Ile to kosztowało ? Ktoś może sie nawet tym zajmuje w #trojmiasto ?

No i obawiam sie jeszcze ze jak przyjdzie co do czego to mi stanie i będę miał erekcje w trakcje (jaki wstyd) a nie daj boże to będzie miało miejsce jak to facet będzie jeszcze robił ... (tylko do piachu).

#penis #benis #depilacja #kosmetyka #imtymne #seks #golenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ogolony wydaje się większy ( ) coś o tym wiem....
To, że w razie czego dygnie pitok to na pewno nic nowego dla kosmetyczki, ot taki zawód i (nie)przyjemności z tym związane.
Musiałyby się różowepaski wypowiedzieć, bo częściej robią takie coś niż niebieskiepaski, który gabinet dobry i jakie ceny.
Laseruj fiuta i bzikaj
  • Odpowiedz
@Urzad_Celny: tak, smarujesz i one normalnie schodzą ze skóry jak przejedziesz po nodze czy co tam smarujesz np gąbką, pod prysznicem. nie wiem jak to działa, ale działa bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
@Urzad_Celny:
@Chicane:
@Polinik: To w zasadzie nie nazywa się maść, a krem do depilacji, a działa tak, że rozpuszcza keratynę włosa. Jak ktoś ma mocne, to nie działa już tak super, ale ogólnie fajna sprawa nawet jeśli trzeba powtórzyć/trzymać dłużej, tylko śmierdzi i czasem podrażnia.
  • Odpowiedz
@Polinik: swędzi...
@AnonimoweMirkoWyznania: laser do depilacji możesz kupić... w lidlu były, na allegro też są...
drogie to ale biorąc pod uwagę, że zabiegi się poprawia co jakiś czas to chyba i tak wychodzi lepiej. a sam w domowym zaciszu możesz sobie ponaświetlać beniz ;)
  • Odpowiedz