Wpis z mikrobloga

TYP MIAŁ PROBLEM BO DURZEGO MOBILA WYWRUCIŁ DŹWIK ASZ CZEBA BYŁO Z MAKOWA TARGAĆ JAK GO DALI NAKOŁA TO NAM PRZYTARGALI DO WARSZTATU NO MY ZWYKLE DURZYCH MOBILI NIEROBIO ALE TYP PROSIŁ ŻEBY TAK NA SZYPKOŚCI TO MY DALI OKNO W PRZEDNIO SZYBE ŻEBY CO WIDZIAŁ MUWIE LEĆ PAN BOCZKIEM TO NIEDUPNO ALE GWARANCJI NIEDAJE BO JES JAKBY TROCHE WIDAĆ ŻE USZKODZONY TYP MUWI DAM RADE!!!!!

SMUTNE ŻE NIEDAŁ RADY PIES MUSIAŁ WY NIÓCHAĆ NO NIEUSZANUJO ROBOTY!!!!!

http://www.podlaska.policja.gov.pl/pod/aktualnosci/43357,Daf-zatrzymany-przez-bialostocka-drogowke.html

#cytrynigumiak
Pobierz goferek - TYP MIAŁ PROBLEM BO DURZEGO MOBILA WYWRUCIŁ DŹWIK ASZ CZEBA BYŁO Z MAKOWA T...
źródło: comment_1uU7Hb3RFtwUHbnA2aPiZJVScOkOqUHw.jpg
  • 10
@goferek: za przejechanie na czerwonym mniej niż 100 nie dają a za #!$%@?ą kabinę 200 dali? Chyba z litości, gdyby ktoś w osobówce się pochwalił to by #!$%@? kilka mandatów: za niesprawny pojazd, stwarzanie zagrożenia dla ruchu, dla pieszych, zanieczyszczanie środowiska ( bo jak niby udowodnisz,że taki złom nie niszczy atmosfery) itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wafellini rozmawiałem pół minuty stojac na czerwonym. Jak sie zapaliło zielone to ruszyłem i konczyłem rozmawiać. A ponieważ to było rondo, a ja skręcałem w lewo, to jechałem nie wiecej niż 10-20 na godzine. Także zagrożenia żadnego nie było. Policjant powiedział, że nie ma żadnych widełek - 200zł i 5pkt karnych...no i teraz patrząc na tę ciężarówkę odczuwam lekką niesprawiedliwość...