Wpis z mikrobloga

Ziomeczki, jak nie cierpialem lotnisk, tak ostatnio naszlo mnie zeby nimi grac (mam taka faze przez WoWS, ze nieraz siadam i czytam sobie historie statkow z IIWS, szczegolnie IJN, a potem sie nakrecam jak powalony i gram nimi tak dla zasady ( ͡º ͜ʖ͡º) ). No i tak w czasie urlopu poczytalem o Kadze, Akagi, Hiryu + Soryu, Shokaku + Zuikaku, Taiho, o Zerach i Kate'ach i tak teraz sobie pogrywamw najlepsze, ku chwale IJN no i #kuchwalemirko. Na Zuiho idzie mi nawet niezle (pic rel z pierwszego meczyku dzisiaj), ale zbliza sie chyba czas przesiadki na cos wyzej - bo nadchodzi skill 4 poziomu dla kapitana i tu wypadaloby chyba wziac Air Superiority - a przy pojemnosci hangaru Zuiho (30?) nie ma on sensu, bo w razie czego po stracie jednego szwadronu (5 szt.) mysliwcow, drugi bedzie mial tylko 3 samoloty zamiast 5. I tu pytanie: Jak sie gra Ryujo? Jak on sie ma do tego, co mozna wyrabiac na Zuiho? Ktos cos?

@akiko: Ty chyba costam czarujesz na japonskich lotniskach, wypowiedz sie :D @Slay72: Ty tez ogarniasz, halp!

#mirkowows #worldofwarships #wows
Pobierz
źródło: comment_L0a9rm42sIOTK8ZxAyYbLKpVBH2hWDnM.jpg
  • 8
@bidzej: Air superiority to jest nobrainer praktycznie dla wszystkich lotnisk. Poszukaj filmików notsera, albo aeroona gdzie pokazują buildy dla poszczególnych linii, lub konkretnych okrętów.
@bidzej: ma to sens o tyle, ze mając pięć myśliwców w eskadrze jesteś skuteczniejszy. Poza tym z automatu do hangaru dochodzi ci stanowisko. Oprócz myśliwców masz też pięć bombowców nurkujących w eskadrach - skuteczniej bombardujesz chociażby ddki