Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,

Z racji zmiany pracy, spędzę dużo czasu w podróżach. (minimum 2x1h w pociągu + częste wyloty) Szukam dla siebie jakiegoś plecaka bądź torby, która pomieści:

- Laptopa (prawdopodobnie dostanę jakiegoś 14-15''),
- Jedzenie (pudełko z obiadem - jestem cukrzykiem i staram się przygotowywać jedzenie),
- Była stosunkowo elegancka bo czasami będzie mi towarzyszył garnitur, a jako minimum jakaś koszula i marynarka,
- Dokumenty - nie mogą się niszczyć w podróży,
- Książkę / Kindle.

Zastanawiam się nad wyższością plecaka nad torbą. Chyba byłby wygodniejszy ale trochę gorzej pasował do marynarki. Co myślicie? Pozostaje jeszcze kwestia tego czy nie będą robili problemów na lotniskach jeśli będę chciał wnieść bagaż podręczny pod wymiar i jakąś torbę/plecak na lapka. W Locie pewnie nie ale nie wiem jak to wygląda w innych liniach.

Znalazłem coś takiego tylko jest stosunkowo drogi:
https://ochnik.com/plecak-br-2027-99-z15.html

Jeśli macie jakieś pomysły jak to najlepiej rozwiązać to jestem otwarty na wszelkie uwagi!


  • 7
@rolandmen: @Godziu73: Zazwyczaj raczej jakaś koszula+marynarka. Niekoniecznie garnitur - ten tylko przy jakiś specjalnych okazjach / wizytach klienta.

Jeśli chodzi o podróżowanie samolotem to zależy czy będę leciał rano i od razu do biura czy dzień wcześniej do hotelu. W drugim wypadku na pewno podróż będę odbywał na luzaka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyny problem jaki mam z torbami to czy dam radę tam spakować jakieś
Ale z torbą po paru latach źle wygląda kręgosłup.


@Stah-Schek: Pytanie, czy @Szala nosi plecak prawidłowo. Jak idę z samochodu do firmy, to przeważnie zarzucam plecak tylko na jedno ramie i to jest mało wygodne - plecak wydaje się w tedy cięższy niż torba. W takich przypadkach torba jest o wiele wygodniejsza choć z liczby sprzętów, które mają być noszone, to torba musiałaby być monstrualna.