Wpis z mikrobloga

Wołam osoby proszące o zawołanie oraz te które wydaje mi się że chcą poznać dalszy rozwój sytuacji z tego wpisu

Przepraszam, że nie wołam wszystkich plusujących ten wpis ale nie wiem jak się korzysta z mikrolist, nigdy nie miałem potrzeby z nich korzystać i tego nie robiłem. Jeśli ktoś uprzejmy ogarnia temat to proszę, niech napisze jak to się robi lub to zrobi, z góry dziękuje. Przepraszam też, że z opóźnieniem ale zapracowany człek ze mnie i nie było kiedy.

@ataeB @yellow_illuminati @trujanaszynach @carisma @MrFruu @bohater_o_tysiacu_twarzy @Mleko @malina039 @hym1988 @peterp @zolwixx @Igoras @Gluten @Lembaz @alyaoo @rybak17 @Dead_Inside @befyt

Zapewne interesuje was jak było na spotkaniu z przyszłą matką moich dzieci.

Nie będę się wdawał w szczegóły (chociaż wielu z was by chciało) bo cenię sobie swoją prywatność, napiszę tylko, że poszło całkiem dobrze ku mojemu zaskoczeniu i pomimo faktu, że wyszedłem z wprawy w spotykaniu się z kobietami to byłem całkiem zadowolony i ona też.

W skrócie:
Była kolacja w restauracji, na deser były lody (te do jedzenia) i ciastko czekoladowe, były rozmowy na ciekawe tematy, były też chwile milczenia (nie mylić z niezręczną ciszą) zawsze szukałem kogoś z kim można pomilczeć bez krępacji i sztucznego utrzymywania konwersacji oraz bez obwiniania drugiej osoby czy siebie za ten stan (szanuje takich ludzi jak już ich spotkam).
Były uśmiechy a nawet śmiechy, był dotyk dłoni oraz deklaracje chęci spotkania się po raz drugi.

Tyle wam musi wystarczyć, picrel'a nie będzie bo jestem normalny a poza tym bawienie się telefonem podczas spotkania z kobietą na kolacji uważam za coś niegrzecznego.
Tyle o kolacji.

Dalsza część wpisu:

Zapewne część z was wie, że w tamtym wpisie użyłem tagu #zakochanywykop co spowodowało, że zostałem wybrany jako jedna z osób które wygrały w walentynkowej akcji wykopu.

Patrz ten wpis

Zaznaczam od razu, że nie zależało mi na wygraniu w tej akcji i nie zależało i nadal nie zależy mi na obiecanej nagrodzie/upominku ale ...

Pozwolę sobie zacytować treść zamieszczoną przez oficjalny profil wykopu

Osoby nagrodzone prosimy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego: http://www.wykop.pl/kontakt/ - ustalimy szczegóły wysyłki upominków :-)


Tak też zrobiłem, wysłałem wiadomość oraz w komentarzach do wpisu napisałem wołając wykop że wiadomość została wysłana.

Pytam więc @wykop
Gdzie te ustalenia ze mną szczegółów wysyłki upominków? nikt się do tej pory ze mną w tej sprawie nie skontaktował, moje komentarze (jak zwykle zresztą, nie po raz pierwszy) do was, są ignorowane. Czy ktoś się ze mną skontaktuje w tej sprawie w tym roku? czy mam czekać do kolejnych walentynek? To było 14 lutego, dzisiaj mamy 20 lutego!

Czy ktoś z użytkowników z listy nagrodzonych otrzymał już upominek? lub chociaż wykop się z nim w tej sprawie skontaktował?

@wykop jak już coś deklarujecie to wywiązujcie się z tego. Traktujcie ludzi poważnie jeśli poważnie chcecie być przez nich traktowani.
Przypominam, że na upominku mi nie zależy ale wypadało by chociaż do mnie napisać, że upominku nie będzie bo tak/że będzie opóźniony, lub cokolwiek, jakikolwiek kontakt w tej sprawie.
Skontaktujecie się ze mną? mam wysłać drugi raz wiadomość? czy mam uznać, że to było dla picu i zapomnieć o temacie?

#zwiazki #namarincontent #rozowepaski #milosc #chwalesie
  • 11