Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po czym poznać, ze facetowi z internetu zależy tylko na seksie? Jak to odkryć jeszcze przed spotkaniem? Nie chcę tracić czasu na bezczelnych zboków, którzy piszą jedno a chcą drugiego. Jakie mają techniki? Jakieś aluzje od razu? Może tu są tacy i mi pomoga się przed sobą ustrzec..
I dla kontrastu, jakie tematy podejmuje "normalny" facet? Nie mówię, ze od razu szukający zony, ale jakiejś normalnej znajomości a nie darmowej prostytutki. #tinder #badoo #sympatia #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: moze Twoje zdjecia/opis/konto na instagramie sa sugerujące? No ja generalnie po takich wskaźnikach bylem w stanie odsiać atencyjne laleczki. A Ty moze sama wybierasz takich którzy od razu sa po ich profilach łatwi do takiej klasyfikacji ale sama sie oszukujesz? :)
@AnonimoweMirkoWyznania: nie da się poznać czy chce tylko seksu poprzez same rozmowy internetowe. Sama musisz choć raz się z nim spotkać i wtedy wywnioskować. Zresztą to się może okazać dopiero po pół roku jak przestanie się starać.
@AnonimoweMirkoWyznania: musisz w trakcie rozmowy nieco go podpuścić, coś w stylu:

on pyta co robisz

Ty mu odpisujesz, że właśnie wzięłaś prysznic i sobie leżysz w ręczniku...

uwierz że zbok nie przepuści takiej okazji, żeby nie brnąć dalej tematu ( ͡° ͜ʖ ͡°)