Wpis z mikrobloga

@alfasamiec: @Killuminatii: ten moment kiedy wbijasz na hashtag skyrim zeby podyskutowac, poogladac smieszne posty a jedyne co widzisz to dwoch gosci ktorzy odkrywaja poradniki jak modowac skyrima z 2k12, tak swoja to jakie macie PC panowie? ja na i5-4460 + r9 390 8gb smigam sobie na tych 45 fpsach na 2560x1080 i nawet spoko to wyglada bo jest freesync, ale wole jednak te 70fps wiec sie przerzucilem na SE z
i5-4460 + r9 390 8gb smigam sobie na tych 45 fpsach na 2560x1080


@TheFinition: Ja na i7-4770 + GTX 770 + 16gb ram śmigam sobie na tych 40 fpsach na 1920x1080, ale jednak wolę epickie mody na gameplay więc nie przerzucam się na SE.
@Killuminatii: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/50731/?

W dahaka trzeba w enbeffect.fx zmienic co0.rgb = color.rgb na co0.xyz=color.xyz czy cos takiego. W kazdym razie napisze ci error jakiej linii nie znalazlo, to dajesz uninstall, wyszukujesz takiej samej tylko z rgb zamiast xyz i ze spacjami prze rowna sie, i zmieniasz to na taka linie jakiej szuka, wtedy znowu install.

A z konii nigdy nie korzystalem, nie wiem po co. Moze jak ktos ma wylaczony fast!travel.
@Killuminatii: A ja musialem zmienic bo mi nighteye nie chcialo zainstalowac. Do tego sama dahake musialem manual instalowac bo wykrywali mi skyrim w katalogu z backupem.

Koni sie nie przyzywa, trzeba po nie wrocic. Chybaze ten z bractwa.