Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, spotkałem wczoraj dwóch Kopaczy, którzy byli Kretami w Nowym Obozie. Pracują teraz jako zwykli wydobywacze rudy w Starym Obozie nie. Ale to już nie są Krety, to już nie są Krety! Wyzbyli się tej choroby, tego wrzodu na dupie. Ale od początku, do rzeczy - okazało się, że obydwa Kopacze mają duże doświadczenie w wydobywaniu rudy - jeden ma 10, a drugi 12 lat. I pytam się: "Kopacze, jak to? kiedy zmieniliście obóz?..." okazało, że zmienili swój obóz dwa lata temu i postanowili zalegalizować swój pobyt tutaj, nie? Nie wiem jak to zrobili, może obciągnęli jakiemuś Strażnikowi, #!$%@? wie. Ale, pytam się:

Chłopaki, nie tęsknicie #!$%@? do tego pięknego Obozu, do tych pięknych jaskin, do tych Kretów z klasą?

Oni mówią:
"#!$%@?, do jakich Kretów z klasą, przecież to są zwykłe śmiecie i brudasy. Chodzą w dziurawych gaciach, śmierdzą, mają zaniedbane... już nawet... nawet nie zęby i nie buzie, tylko oni mają japy, mają MORDY te #!$%@? Krety."

Tak mi chłopaki powiedzieli. I mówią mi, że tak jak w Nowym Obozie brzydzili się podawać swym współtowarzyszom grabę, tak tutaj w Starym Obozie naprawdę - podają ręce i mówią że potem łapa nie śmierdzi takim gównem, nie? bo #!$%@?, jaaa #!$%@?ę... Mówią mi, że Szkodniki i Najemnicy co są w Nowym Obozie tak samo śmierdzą jak te #!$%@? Krety i w ogóle #!$%@? jest niebo a ziemia. Jest szok cywilizacyjny jak zadajesz się z Cieniem czy Strażnikiem i zadajesz się z Szkodnikiem, nie? Szkodnik #!$%@? chodzi wiecznie śmierdzący #!$%@?, z dupy - czyli z mordy - leci mu jakaś rozrzedzona glina, a Cień i Strażnik #!$%@? zadbany, wyperfumowany #!$%@?, ząbki jak perełki - po prostu niebo a ziemia, mówię wam #!$%@?. Tutaj jest cywilizacja, a w Nowym Obozie jest #!$%@? syf i #!$%@?. Aaa i jeszcze jedno wam powiem co mi Kopacze powiedzieli: nie chcą wracać do tego piździelowa, bo w Nowym Obozie żeby do czegokolwiek to trzeba zaharowywać się na śmierć, a w Starym Obozie #!$%@?? Jeżeli chcesz do czegokolwiek dojść nie musisz nic nie robić, #!$%@? nic, no może trochę pokopać rudę. Wszystko jest, wszystko jest łatwe i przyjemne jak #!$%@? chlanie. #!$%@? biedaki, robaki, buraki, #!$%@? #!$%@?.

fellek - Słuchajcie, spotkałem wczoraj dwóch Kopaczy, którzy byli Kretami w Nowym Obo...

źródło: comment_S8eL42VCd6WvXTR9VGLI45vAvYg8VjSo.jpg

Pobierz
  • 1